Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 15400 do 15400

Jaka jest historia marki lancia phedra?

Samochód osobowy znany na rynku pod nazwą Lancia Phedra to samochód typu van, który charakteryzuje się bardzo przestronnym wnętrzem pozwalającym na przewożenie 5, a nawet 7 osób. Jest to więc idealny pojazd dla dużych rodzin oraz zorganizowanych grup pasażerów. Model ten nadaje się nie tylko do użytku prywatnego, ale również wiele firm korzysta z niego jako z taksówki lub pojazdu do transportu krajowego i międzynarodowego na długich dystansach. Pojazd zaprojektowano z myślą nie tylko o rodzinach, ale również o osobach, które cenią sobie odpowiednią dynamikę, a także komfort i bezpieczeństwo jazdy.


Opisywany samochód Lancia Phedra był produkowany w latach 2002-2010 jako auto z nadwoziem 5-drzwiowym. Przestrzeń bagażowa i jej pojemność są uzależnione od tego czy pojazdem jedzie 5 czy 7 osób (2 dodatkowe fotele są montowane w razie potrzeby w tylnej części auta). W skład wyposażenia wchodzi wiele różnych elementów, dzięki którym podróż jest bezpieczna i wygodna nawet na długich dystansach. Oczywiście rodzaje zastosowanego wyposażenia różniły się w zależności od wybranej wersji pojazdu: Argento, Oro lub Platino.


Lancia Phedra to samochód, w którym zastosowano napęd na przednią oś, a moc była na nią przenoszona przy pomocy 4 i 6-biegowych skrzyń automatycznych, a także 5 i 6-biegowych przekładni manualnych. Silniki benzynowe 2.0 oraz 3.0 litra zapewniały moc na poziomie 136 i 204 koni mechanicznych, natomiast silniki diesla o pojemności 2.0 i 2.2 litra generowały moc 109-170 koni mechanicznych. Pozwalało to na dynamiczne i szybkie pokonywanie nawet bardzo dalekich dystansów.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu lancia phedra?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Lancia Phedra jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Lancia Phedra. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Lancia Phedra
Ocena marki: 4.8133 na 5 W oparciu o 133 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt