Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 119000 do 119000

Jaka jest historia marki lancia thema?

Samochód osobowy, który istnieje na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Lancia Thema jest autem klasy średniej-wyższej. Innymi słowy można stwierdzić, że prezentowane auto zalicza się do grona pojazdów klasy premium. Charakteryzuje się ono przestronnym wnętrzem, w którym istnieje możliwość przewożenia 5 osób, które nie będą narzekać na dyskomfort, a także ciasnotę. Prezentowane auto zapewnia nie tylko wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa, ale również bardzo dobre osiągi, dzięki którym nawet bardzo dalekie dystanse są pokonywane w sposób dynamiczny.


Opisywany model samochodu Lancia Thema był produkowany od 2011do 2014 roku. Auto tego rodzaju posiada nadwozie sedan z 4 drzwiami. W aucie tym zastosowano wiele elementów luksusowego wyposażenia, dzięki którym jazda samochodem była nie tylko komfortowa, ale również zachowany był najwyższy poziom bezpieczeństwa jazdy na krótszych oraz dłuższych trasach. Sprawi to, że nawet bardzo długie trasy nie będą nudne i niewygodne, a auto w ten sposób spełnia wymagania pojazdu rodzinnego.


Prezentowany 4-drzwiowy sedan Lancia Thema posiadał napęd na tylną oś. Moc była przenoszona na taki napęd przy pomocy 8-biegowej skrzyni automatycznej hydraulicznej. Oprócz tego dostępne były modele wyposażone w skrzynię automatyczną posiadającą 5 przełożeń. W samochodach marki Lancia Thema stosowane były silniki benzynowe o pojemności 3.6 litra o mocy 292 koni mechanicznych. Oprócz tego dostępne były modele wyposażone w silniki wysokoprężne o pojemności 3.0 litra oraz mocy 190 oraz 224 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu lancia thema?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Lancia Thema jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Lancia Thema. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Lancia Thema
Ocena marki: 4.8132 na 5 W oparciu o 132 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt