Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Lancia Voyager

lancia voyager

Samochód osobowy marki Lancia Voyager to pojazd umożliwiający przewożenie maksymalnie 8 osób. Dzięki temu auto tego rodzaju może być użytkowane jako samochód o charakterze rodzinnym. Oprócz tego opisywany samochód może być używany jako taksówka lub pojazd do przewożenia zorganizowanych grup osób na krótszych i dłuższych dystansach. Oznacza to, że opisywany samochód został wyprodukowany głównie z myślą o użytkownikach prywatnych posiadających duże rodziny, a także z myślą o firmach oferujących swoim klientom usługi transportu pasażerskiego.


Bardzo ważną cechą charakterystyczną prezentowanego modelu samochodu Lancia Voyager jest fakt, że posiada on przestronne wnętrze. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie kierowcy oraz pasażerom bardzo dobrych warunków jazdy na krótkich, a także długich dystansach. Oprócz tego w prezentowanym modelu zastosowano wiele elementów wyposażenia, dzięki którym poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jest jeszcze większy. Rodzaj wyposażenia znajdującego się w danym modelu zależy od wybranej wersji. Klienci mieli do wyboru wersje, takie jak Silver, Gold oraz Platinum.


Lancia Voyager to samochód, który jest produkowany od 2011 roku. Pojazd ten jest produkowany jako 5-drzwiowy van. W prezentowanym modelu zastosowano napęd na przednią oś, na którą moc jest przenoszona przez automatyczne skrzynie biegów posiadające 6 przełożeń. Silniki benzynowe o pojemności 3.6 litra zapewniają moc na poziomie 283 koni mechanicznych, natomiast dieslowskie jednostki napędowe o pojemności 2.8 litra generują moc na poziomie 163 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu lancia voyager?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Lancia Voyager jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Lancia Voyager. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt