Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Land Rover Defender

 • Land Rover Defender

  Land Rover Defender 2 OSOBOWY , BEZWYPADKOWY , TERENOWY

  160000
  Rok produkcji:
  2006
  Przebieg:
  21400 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  122 KM
  Poj. silnika:
  2495 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy marki Land Rover Defender to pojazd zaliczany do grona aut terenowych. Jest to pojazd, który może przewozić od 2 do nawet aż 12 osób. Oznacza to, że prezentowanego auta można używać jako pojazdu rodzinnego, ale nadaje się on również do użytkowania jako środek transportu użytkowany przez firmy specjalizujące się w przewozie pasażerów. Oczywiście auto radzi sobie bardzo dobrze na szosach, ale jego głównym przeznaczeniem jest użytkowanie w terenie charakteryzującym się umiarkowanym, a także średnim poziomem trudności.


Opisywane auto Land Rover Defender jest produkowane od 1983 roku bez jakichś znaczących zmian konstrukcyjnych. Od 2007 roku produkowana jest jego trzecia generacja. Wersje pojazdów różnią się od siebie przede wszystkim wyposażeniem oraz zastosowanymi technologiami przygotowanymi z myślą o spełnianiu rygorystycznych wymagań rynkowych (emisja spalin, wydajność, bezawaryjność, itp.). W skład standardowego wyposażenia wchodziły elementy, takie jak na przykład nowoczesny system audio, złącze Bluetooth, USB oraz wiele innych elementów, dzięki którym jazda jest przyjemna i wygodna pomimo użytkowania auta w terenie o różnym stopniu trudności.


Prezentowany samochód Land Rover Defender produkowano jako auto terenowe z 3 lub 5 drzwiami oraz jako pickup posiadający 2, 3 lub 4 drzwi. Modele tego rodzaju były wyposażone w różne benzynowe, a także dieslowskie jednostki napędowe o pojemności w zakresie 2.2-4.0 litra, które generowały bardzo dobre osiągi umożliwiające wydajną oraz bezpieczną jazdę w terenie.

Polska

Land Rover Defender - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Land Rover Defender w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt