Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry

Skasuj filtry

Land Rover Range Rover Evoque

Samochodód osobowy

Samochód marki Range Rover Evoque to samochód osobowy zaliczany do grona luksusowych pojazdów sportowo-użytkowych. Jest to więc tak zwany SUV posiadający przestronne wnętrze oraz wyposażenie zapewniające bardzo wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. W związku z takimi atutami, prezentowany model pojazdu jest samochodem, który może spełniać zadania auta rodzinnego. Warto dodać, że opisywany samochód został zaprojektowany oraz wyprodukowany z myślą o ludziach poszukujących aut osobowych spełniających zadania wielofunkcyjne i radzących sobie dobrze między innymi nie tylko na drogach asfaltowych, ale również na trasach terenowych.


Prezentowane auto Range Rover Evoque jest produkowane od 2011 roku jako 3 i 5-drzwiowy SUV. Wzmocniona konstrukcja radząca sobie z obciążeniami i jazdą terenową to jeden z atutów prezentowanego auta. W skład bogatego, luksusowego wyposażenia wchodzą elementy, takie jak nawigacja GPS, elektryczne lusterka zewnętrzne, podgrzewane przednie fotele, klimatyzacja automatyczna, ABS, system kontroli trakcji oraz wiele innych urządzeń, mechanizmów i systemów poprawiających wydajność, bezpieczeństwo oraz komfort jazdy.


W modelu znanym jako Range Rover Evoque zastosowano napęd na przednie oraz wszystkie koła. Moc jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej lub 6 i 9-biegowej skrzyni automatycznej. Paleta dostępnych silników jest bardzo szeroka i obejmuje jednostki benzynowe 2.0 litra o mocy 240 koni mechanicznych oraz silniki dieslowskie 2.0 i 2.2 litra o mocy 150-190 koni mechanicznych.

Polska

Land Rover Range Rover Evoque - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Land Rover Range Rover Evoque w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt