Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Land Rover Defender

land rover defender

Samochód osobowy marki Land Rover Defender to pojazd zaliczany do grona aut terenowych. Jest to pojazd, który może przewozić od 2 do nawet aż 12 osób. Oznacza to, że prezentowanego auta można używać jako pojazdu rodzinnego, ale nadaje się on również do użytkowania jako środek transportu użytkowany przez firmy specjalizujące się w przewozie pasażerów. Oczywiście auto radzi sobie bardzo dobrze na szosach, ale jego głównym przeznaczeniem jest użytkowanie w terenie charakteryzującym się umiarkowanym, a także średnim poziomem trudności.


Opisywane auto Land Rover Defender jest produkowane od 1983 roku bez jakichś znaczących zmian konstrukcyjnych. Od 2007 roku produkowana jest jego trzecia generacja. Wersje pojazdów różnią się od siebie przede wszystkim wyposażeniem oraz zastosowanymi technologiami przygotowanymi z myślą o spełnianiu rygorystycznych wymagań rynkowych (emisja spalin, wydajność, bezawaryjność, itp.). W skład standardowego wyposażenia wchodziły elementy, takie jak na przykład nowoczesny system audio, złącze Bluetooth, USB oraz wiele innych elementów, dzięki którym jazda jest przyjemna i wygodna pomimo użytkowania auta w terenie o różnym stopniu trudności.


Prezentowany samochód Land Rover Defender produkowano jako auto terenowe z 3 lub 5 drzwiami oraz jako pickup posiadający 2, 3 lub 4 drzwi. Modele tego rodzaju były wyposażone w różne benzynowe, a także dieslowskie jednostki napędowe o pojemności w zakresie 2.2-4.0 litra, które generowały bardzo dobre osiągi umożliwiające wydajną oraz bezpieczną jazdę w terenie.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu land rover defender?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Land Rover Defender jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Land Rover Defender. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt