Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 28990 do 414036

Jaka jest historia marki land rover discovery?

Land Rover Discovery to samochód zaliczany do grona pojazdów sportowo-użytkowych. Są to tak zwane auta typu SUV. Charakteryzują się one przestronnym wnętrzem, w którym możliwe jest przewożenie 5-7 osób. Oznacza to więc, że opisywanego auta można użytkować jako pojazdu rodzinnego przystosowanego do zapewniania dynamicznej, komfortowej, a także bezpiecznej jazdy na krótkich i długich dystansach. Opisywany samochód wyprodukowano z myślą o ludziach, którzy są zainteresowani posiadaniem solidnego auta rodzinnego, które radzi sobie dobrze nie tylko na szosach, ale również w terenie.


Opisywany samochód Land Rover Discovery jest produkowany od 1989 roku. Aktualnie wytwarzana jest czwarta generacja tego modelu. Wszystkie oferowane wersje tego auta charakteryzowały się wzmocnioną konstrukcją, dzięki której pojazd był w stanie radzić sobie bardzo dobrze i jeździć wydajnie na trudnych trasach terenowych. Generacje różnią się również od siebie wyglądem zewnętrznym oraz wyposażeniem, dzięki któremu autem jeździ się wygodniej oraz bezpieczniej. Pojazdy dzięki temu spełniają rosnące oczekiwania użytkowników oraz są zgodne ze zwiększającymi się standardami rynkowymi.


Czwarta generacja modelu Land Rover Discovery jest produkowana od 2009 roku jako 5-drzwiowy pojazd typu SUV. Model ten posiada napęd na cztery koła, dzięki któremu jazda terenowa jest bardzo wydajna. Warto dodać, że za przenoszenie mocy na taki układ napędowy odpowiadają automatyczne skrzynie posiadające 6 lub 8 przełożeń. Dostępne są również skrzynie manualne posiadające 6 biegów. Silniki 2.7-5.0 litra zapewniają moc na poziomie 190-375 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu land rover discovery?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Land Rover Discovery jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Land Rover Discovery. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Land Rover Discovery
Ocena marki: 4.8140 na 5 W oparciu o 140 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt