Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Land Rover Freelander

land rover freelander

Land Rover Freelander to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów sportowo użytkowych. Jest to SUV charakteryzujący się sporym wnętrzem, w którym zmieści się 5 osób. Duża przestronność sprawia, że podróż nie wiąże się z dyskomfortem ani ciasnotą. Dzięki temu atutowi prezentowany samochód może być użytkowany jako auto rodzinne zapewniające nie tylko komfort, ale również dynamikę i bezpieczeństwo jazdy. Prezentowany pojazd został wyprodukowany z myślą o użytkownikach, którym zależy na wielofunkcyjnym samochodzie rodzinnym, który będzie radził sobie bardzo dobrze nie tylko na szosie, ale również w trudnych warunkach terenowych.


Pierwsza generacja tego modelu samochodu Land Rover Freelancer była produkowana w latach 1996-2006 w wersji 3 i 5-drzwiowej. Pojazd ten posiadał wzmocnioną konstrukcję przystosowaną do dużych obciążeń charakterystycznych dla jazdy terenowej. Oprócz tego dostępne było bogate wyposażenie poprawiające komfort jazdy i jej bezpieczeństwo. Model ten posiadał napęd na przednią oś lub na cztery koła, a moc była przenoszona na takie elementy przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej lub automatycznej. Silniki dostępne były w pojemnościach 1.8, 2.0 TD oraz 2.5 litra.


Druga generacja modelu o nazwie Land Rover Freelancer była produkowana od 2006 do 2014 roku. Pojazd ten to 5-drzwiowy SUV wyposażony w napęd na przednią lub obie osie. W prezentowanym samochodzie stosowano automatyczne i manualne skrzynie biegów posiadające 6 przełożeń. Auto było wyposażone w silniki benzynowe oraz jednostki dieslowskie o pojemności 2.0-3.2 litra oraz mocy 150-243 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu land rover freelander?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Land Rover Freelander jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Land Rover Freelander. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt