Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 85600 do 85600

Jaka jest historia marki land rover range rover?

Range Rover to auto osobowe zaliczane do segmentu pojazdów typu SUV czyli aut sportowo-użytkowych charakteryzujących się przestronnym wnętrzem. Prezentowany model pozwala na przewożenie 4-5 osób, więc może spełniać zadania komfortowego pojazdu dla małych i średnich rodzin. Opisywany samochód został wyprodukowany głównie z myślą o ludziach, którzy poszukują wielofunkcyjnego auta radzącego sobie w wydajny sposób zarówno na drogach asfaltowych, jak również na drogach polnych i w trasach terenowych o różnym stopniu trudności.


Bardzo ważną cechą modelu Range Rover jest jego solidna konstrukcja odporna na różne niekorzystne czynniki związane z jazdą terenową. Oprócz tego samochody tej marki posiadają wyposażenie dzięki któremu jazda jest wygodna i bezpieczna nawet pomimo dużych niedogodności terenowych. Opisywany model jest produkowany od 1970 roku.


Od roku 2012 produkowana jest czwarta generacja prezentowanego modelu samochodu Range Rover sportowo-użytkowego. Auto zdecydowanie różni się wyglądem, wyposażeniem oraz zastosowanymi technologiami w porównaniu z poprzednimi wersjami. Dzięki temu spełnia ono wymagania rynkowe oraz jest zgodne z najwyższymi normami obowiązującymi w branży motoryzacyjnej. Jak na pojazd o charakterze terenowym przystało, prezentowane auto posiada napęd na cztery koła, na który moc jest przenoszona przez 8-biegową skrzynię automatyczną. Silniki benzynowe o pojemności 5.0 litra posiadają moc na poziomie 380-510 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o dieslowskie jednostki napędowe to posiadają one pojemność 3.0 oraz 4.4 litra, a także moc na poziomie 258-339 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu land rover range rover?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Land Rover Range Rover jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Land Rover Range Rover. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Land Rover Range Rover
Ocena marki: 4.8142 na 5 W oparciu o 142 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt