Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 40000 do 369000

Jaka jest historia marki lexus gs?

Pojazd osobowy znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Lexus GS jest autem zaliczanym do grona pojazdów klasy premium. Oznacza to, że posiada on miejsce pozwalające na przewóz 5 osób w komfortowych warunkach i bez ciasnoty. Dzięki takim atutom można śmiało stwierdzić, że prezentowany pojazd może spełniać zadania samochodu o charakterze rodzinnym. Pozwala on na wydajne, komfortowe i bezpieczne pokonywanie długich, a także średnich oraz krótkich dystansów. Pojazd został stworzony dla bogatszych osób, które chcą zapewnić jak najlepsze warunki jazdy dla siebie oraz swoich rodzin.


Prezentowany samochód Lexus GS jest produkowany od 1991 roku. Do dnia dzisiejszego wyprodukowano cztery generacje opisywanego modelu. Bardzo ważnymi atutami wszystkich wersji tego auta była ich duża trwałość, bardzo dobre osiągi oraz bogate wyposażenie, dzięki któremu możliwe było zapewnienie jak najwyższego poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy nawet na bardzo długich trasach. Jest to więc idealny samochód na dalekie, rodzinne podróże.


Czwarta generacja Lexus GS jest produkowana od 2012 roku jako 4-drzwiowy sedan. W prezentowanym samochodzie zastosowano wiele elementów i systemów, dzięki którym jazda jest przyjemna oraz bezpieczna. W modelu takim zastosowano napęd na tylne koła lub na obie osie. Moc jest na niego przenoszona przy pomocy mechanizmu, jakim jest 6-biegowa skrzynia automatyczna. Silniki 2.5, 3.5 oraz hybrydowy 3.5 zapewniają moc 209-345 koni mechanicznych, więc są to bardzo dynamiczne jednostki napędowe.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu lexus gs?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Lexus GS jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Lexus GS. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Lexus GS
Ocena marki: 4.8128 na 5 W oparciu o 128 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt