Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Lexus NX

 • Lexus NX

  Lexus NX 4x4 stały , xenony , czujniki

  209000
  Rok produkcji:
  2016
  Przebieg:
  29404 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  238 KM
  Poj. silnika:
  1998 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Auto marki Lexus NX jest samochodem zaliczanym do grona tak zwanych pojazdów typu crossover. Jest to więc połączenie samochodu typu SUV oraz auta typu van. Oznacza to, że cechą charakterystyczną prezentowanego modelu jest bardzo przestronne wnętrze, w którym istnieje możliwość przewożenia 5 osób. Samochód tego rodzaju był autem, które zapewnia wysoki poziom komfortu jazdy bez ciasnoty. Oznacza to, że opisywany model jest autem, które spełnia zadania auta rodzinnego.


W prezentowanym aucie Lexus NX zastosowano bardzo wiele rodzajów wyposażenia, które jest zróżnicowane w zależności od wybranej wersji. W skład takiego wyposażenia wchodzi bardzo wiele elementów, takich jak sprzęt multimedialny, układ przygotowujący pojazd do potencjalnej kolizji, aktywne zawieszenie przystosowane do pracy w kilku trybach, tempomat. Oprócz tego dostępne były wersje z reflektorami LED oraz napędem na obie osie. Dzięki tym wszystkim elementom samochód zapewniał najwyższy poziom wygody, a także bezpieczeństwa jazdy zarówno na szosie, ale również w trasach terenowych.


Prezentowany Lexus NX  5-drzwiowy crossover jest samochodem wyposażonym w napęd na przednią oś, ale oczywiście dostępne są również wersje z napędem na cztery koła. Moc jest przenoszona na taki układ napędowy dzięki zastosowaniu 6-biegowej przekładni automatycznej. Silniki o pojemności 2.0 litra zapewniają moc na poziomie 238 koni mechanicznych. Dostępny jest również silnik hybrydowy obejmujący jednostkę 2.5 litra wspomaganą przez silnik elektryczny. Taki układ zapewnia moc na poziomie 197 koni mechanicznych.

Polska

Lexus NX - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Lexus NX w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt