Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Lexus GX

 • Lexus GX

  Lexus GX 7 OSOBOWY , 4X4 , BOGATA WERSJA

  195000
  Rok produkcji:
  2015
  Przebieg:
  30000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  301 KM
  Poj. silnika:
  4600 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy marki Lexus GX to nic innego jak pojazd o charakterze sportowo-użytkowym. Jest to więc tak zwany SUV charakteryzujący się przestronnym wnętrzem, w którym możliwe jest przewożenie nawet 5 osób w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Dzięki temu prezentowany samochód może służyć jako auto o charakterze rodzinnym. Warto dodać, że opisywany model został zaprojektowany z myślą o osobach szukających dynamicznego pojazdu rodzinnego, który poradzi sobie bardzo dobrze nie tylko na szosie, ale również w warunkach terenowych. Pojazd posiada luksusowe wyposażenie, więc jest on przeznaczony dla bogatszych użytkowników.


Opisywany samochód Lexus GX to auto, którego pierwsza generacja była produkowana w latach 2002-2009. W modelu tym (tak samo jak w generacji drugiej) zastosowano wiele rozwiązań technicznych, dzięki którym auto mogło zapewniać swoim użytkownikom wysoki poziom bezpieczeństwa, a także komfortu jazdy. Ten 5-drzwiowy SUV posiadał napęd na przednią oś, ale istniały też wersje z napędem czterokołowym. Moc silników była przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 5-biegowej skrzyni automatycznej. Silnik benzynowy o pojemności 4.7 litra zapewniał moc na poziomie 235 koni mechanicznych.


Od 2009 roku produkowana jest druga generacja modelu Lexus GX. Samochód ten nie różni się znacząco wyglądem od swojego poprzednika, ale zastosowano w nim kilka ciekawych rozwiązań technologicznych. Jest to również 5-drzwiowy SUV z napędem na przednią lub obie osie, jednak w tym modelu zastosowano skrzynię automatyczną z 6 biegami. Silniki 4.0 oraz 4.6 litra zapewniają moc na poziomie 271 oraz 301 koni mechanicznych.

Polska

Lexus GX - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Lexus GX w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt