Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 195000 do 195000

Jaka jest historia marki lexus gx?

Samochód osobowy marki Lexus GX to nic innego jak pojazd o charakterze sportowo-użytkowym. Jest to więc tak zwany SUV charakteryzujący się przestronnym wnętrzem, w którym możliwe jest przewożenie nawet 5 osób w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Dzięki temu prezentowany samochód może służyć jako auto o charakterze rodzinnym. Warto dodać, że opisywany model został zaprojektowany z myślą o osobach szukających dynamicznego pojazdu rodzinnego, który poradzi sobie bardzo dobrze nie tylko na szosie, ale również w warunkach terenowych. Pojazd posiada luksusowe wyposażenie, więc jest on przeznaczony dla bogatszych użytkowników.


Opisywany samochód Lexus GX to auto, którego pierwsza generacja była produkowana w latach 2002-2009. W modelu tym (tak samo jak w generacji drugiej) zastosowano wiele rozwiązań technicznych, dzięki którym auto mogło zapewniać swoim użytkownikom wysoki poziom bezpieczeństwa, a także komfortu jazdy. Ten 5-drzwiowy SUV posiadał napęd na przednią oś, ale istniały też wersje z napędem czterokołowym. Moc silników była przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 5-biegowej skrzyni automatycznej. Silnik benzynowy o pojemności 4.7 litra zapewniał moc na poziomie 235 koni mechanicznych.


Od 2009 roku produkowana jest druga generacja modelu Lexus GX. Samochód ten nie różni się znacząco wyglądem od swojego poprzednika, ale zastosowano w nim kilka ciekawych rozwiązań technologicznych. Jest to również 5-drzwiowy SUV z napędem na przednią lub obie osie, jednak w tym modelu zastosowano skrzynię automatyczną z 6 biegami. Silniki 4.0 oraz 4.6 litra zapewniają moc na poziomie 271 oraz 301 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu lexus gx?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Lexus GX jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Lexus GX. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Lexus GX
Ocena marki: 4.8128 na 5 W oparciu o 128 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt