Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 83500 do 83500

Jaka jest historia marki lexus ls?

Samochód znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Lexus LS jest pojazdem osobowym zaliczanym do grona aut o charakterze luksusowym. Jest to więc pojazd posiadający bardzo przestronne wnętrze, w którym możliwe jest przewożenie nawet 5 osób. Jest to pierwszy samochód produkowany pod prezentowaną marką od 1989 roku. Cechą charakterystyczną tego modelu jest nie tylko przestronne wnętrze, ale również wyposażenie, które poprawia poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Samochód został wyprodukowany z myślą o bogatszych osobach, którym zależy na bardzo dobrych osiągach auta. Jest to idealny przykład luksusowej i bardzo komfortowej limuzyny rodzinnej.


Przez cały okres produkcji powstało kilka generacji modelu Lexus LS. Samochody takie charakteryzowały się bardzo wysoką jakością wykonania, dynamiką, a także wyposażeniem, które poprawiało komfort i bezpieczeństwo jazdy. Prezentowane auta posiadały nowoczesne technologie, a dzięki licznym modyfikacjom samochody takie zachowują zgodność z najlepszymi normami obowiązującymi w branży motoryzacyjnej. Spełniają one również oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników.


Czwarta generacja prezentowanego samochodu Lexus LS jest produkowana od 2006 roku. Pojazd ten jest autem wytwarzanym jako 4-drzwiowy sedan posiadający napęd na tylną lub obie osie, na którą moc jest przenoszona przy pomocy automatycznej, 8-biegowej skrzyni biegów. W prezentowanym samochodzie zastosowano silnik benzynowy 4.6 litra o mocy 381 koni mechanicznych. Opisywane auto posiada również hybrydową jednostkę napędową 5.0 litra o mocy 398 koni mechanicznych wspomaganą przez silnik elektryczny. Taki układ daje razem 438 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu lexus ls?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Lexus LS jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Lexus LS. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Lexus LS
Ocena marki: 4.8128 na 5 W oparciu o 128 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt