Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 209000 do 209000

Jaka jest historia marki lexus nx?

Auto marki Lexus NX jest samochodem zaliczanym do grona tak zwanych pojazdów typu crossover. Jest to więc połączenie samochodu typu SUV oraz auta typu van. Oznacza to, że cechą charakterystyczną prezentowanego modelu jest bardzo przestronne wnętrze, w którym istnieje możliwość przewożenia 5 osób. Samochód tego rodzaju był autem, które zapewnia wysoki poziom komfortu jazdy bez ciasnoty. Oznacza to, że opisywany model jest autem, które spełnia zadania auta rodzinnego.


W prezentowanym aucie Lexus NX zastosowano bardzo wiele rodzajów wyposażenia, które jest zróżnicowane w zależności od wybranej wersji. W skład takiego wyposażenia wchodzi bardzo wiele elementów, takich jak sprzęt multimedialny, układ przygotowujący pojazd do potencjalnej kolizji, aktywne zawieszenie przystosowane do pracy w kilku trybach, tempomat. Oprócz tego dostępne były wersje z reflektorami LED oraz napędem na obie osie. Dzięki tym wszystkim elementom samochód zapewniał najwyższy poziom wygody, a także bezpieczeństwa jazdy zarówno na szosie, ale również w trasach terenowych.


Prezentowany Lexus NX  5-drzwiowy crossover jest samochodem wyposażonym w napęd na przednią oś, ale oczywiście dostępne są również wersje z napędem na cztery koła. Moc jest przenoszona na taki układ napędowy dzięki zastosowaniu 6-biegowej przekładni automatycznej. Silniki o pojemności 2.0 litra zapewniają moc na poziomie 238 koni mechanicznych. Dostępny jest również silnik hybrydowy obejmujący jednostkę 2.5 litra wspomaganą przez silnik elektryczny. Taki układ zapewnia moc na poziomie 197 koni mechanicznych.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu lexus nx?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Lexus NX jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Lexus NX. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Lexus NX
Ocena marki: 4.8128 na 5 W oparciu o 128 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt