Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Lexus RX

lexus rx

Auto produkowane pod nazwą Lexus RX jest samochodem osobowym zaliczanym do grona pojazdów sportowo-użytkowych. Bardzo ważną cechą tego auta jest przestronne i luksusowe wnętrze zapewniające odpowiednie warunki jazdy związane z najwyższym poziomem komfortu oraz bezpieczeństwa. Prezentowany samochód jest w stanie pomieścić 5 osób, które nie będą narzekać na ciasnotę oraz inne niedogodności. W związku z tym prezentowany model samochodu nadaje się do użytkowania jako pojazd o charakterze rodzinnym. Auto wyprodukowano głównie z myślą o osobach bogatszych zainteresowanych posiadaniem bardzo dobrego, komfortowego i dynamicznego samochodu, który będzie sobie radził zarówno z jazdą po szosie, jak również w terenie o średnim i umiarkowanym stopniu trudności.


Opisywane auto Lexus RX jest produkowane od 1997 roku. Przez cały okres produkcji powstały aż cztery generacje tego modelu. Wszystkie te auta charakteryzowały się solidną konstrukcją, dzięki której pojazd radzi sobie z obciążeniami związanymi z jazdą w terenie. W skład wyposażenia (w zależności od generacji) wchodzą oraz wchodziły elementy, takie jak system ESP, bardzo dobry system audio, nawigacja satelitarna, klimatyzacja oraz wiele innych rodzajów sprzętu i technologii, dzięki którym pojazd jest w stanie zapewnić bardzo wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy niezależnie od warunków drogowych oraz atmosferycznych.


Od 2015 roku produkowana jest czwarta generacja modelu Lexus RX. Jest to samochód posiadający napęd na cztery koła przystosowany do zapewniania wydajnej, a także komfortowej jazdy w terenie. Moc jest przenoszona na układ napędowy przy pomocy 8-biegowej automatycznej skrzyni biegów. Auto jest wyposażone w silnik benzynowy 2.0 litra o mocy 238 koni mechanicznych, a także w silnik hybrydowy obejmujący pojemność 3.5 litra oraz dodatkową jednostkę elektryczną. Taka jednostka hybrydowa zapewnia moc 313 koni mechanicznych.


 

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu lexus rx?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Lexus RX jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Lexus RX. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt