Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ligier Ambra

ligier ambra

Pojazd marki Ligier Ambra to samochód osobowy zaliczany do grona tak zwanych mikrosamochodów czyli pojazdów mechanicznych charakteryzujących się małymi rozmiarami oraz małymi jednostkami napędowymi. Do użytkowania takiego samochodu nie trzeba mieć prawa jazdy kategorii B. Wystarczy tylko dowód osobisty, prawo jazdy kategorii B1 lub karta motorowerowa. Oznacza to, że takiego samochodu mogą użytkować osoby nieletnie, dla których pojazd ten może stanowić środek transportu do szkoły lub miasta i jednocześnie pozwala on na zdobycie praktycznej wiedzy, a także umiejętności związanych z użytkowaniem samochodu w ruchu drogowym.


Prezentowane auto Ligier Ambra jest małym pojazdem, który może spełniać zadania auta miejskiego pozwalającego na pokonywanie krótkich tras w sposób bezpieczny i komfortowy. W opisywanym modelu zastosowano wiele technologii oraz ciekawych elementów wyposażenia, takich jak alufelgi, szyberdach, centralny zamek oraz wiele innych elementów i technologii, dzięki którym jazda takim autem jest wydajna, komfortowa, a poziom jej bezpieczeństwa jest bardzo wysoki.


W samochodzie marki Ligier Ambra za przenoszenie mocy silnika na układ napędowy odpowiada automatyczna, hydrauliczna skrzynia biegów. W pojazdach tej marki stosowane są silniki dieslowskie o pojemności 505 ccm. Dzięki takim silnikom auto jeździ z prędkością 45-50 km/h. Silniki generują moc na poziomie 5 koni mechanicznych, jednak poziom dynamiki ruszania z miejsca oraz przyspieszania jest przyzwoity dzięki zachowaniu niskiej masy własnej opisywanego samochodu.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ligier ambra?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ligier Ambra jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ligier Ambra. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt