Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Ligier X - Too

 • Ligier X - Too

  Ligier X - Too elektryka , bez prawa jazdy , serwisowany

  18000
  Rok produkcji:
  2010
  Przebieg:
  30000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  5 KM
  Poj. silnika:
  440 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Ligier X-Too to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów osobowych charakteryzujących się małym wnętrzem pozwalającym na przewożenie maksymalnie dwóch osób. Nie jest to więc auto rodzinne tylko typowy pojazd miejski zapewniający dojazd do pracy, szkoły, miasta oraz umożliwiający jazdę na innych, krótkich dystansach. Prezentowane auto stanowi również idealną alternatywę dla motoroweru, ponieważ można nim jechać posiadając kartę motorowerową lub dowód osobisty. Oznacza to, że samochodu takiego mogą użytkować osoby nieletnie, dla których takie auto może być bardzo praktyczne, a także pozwoli na zdobycie doświadczenia na drodze, które zaprocentuje w czasie zadawania egzaminu na prawo jazdy kategorii B.


Opisywany samochód Ligier X-Too jest autem dysponującym ciekawym wyposażeniem, dzięki któremu możliwe jest użytkowanie samochodu w sposób bezpieczny, a także komfortowy. Oczywiście osiągi są ograniczone, dzięki czemu osoby nieletnie i niedoświadczone za kierownicą nie będą mogły osiągać nadmiernych prędkości. Samochód taki dysponuje silnikiem spalinowym o pojemności 505 centymetrów sześciennych. Taka jednostka napędowa generuje moc na poziomie 5,5 koni mechanicznych. Dzięki temu oraz niskiej masie własnej auta, samochód ten zachowuje się w sposób dynamiczny (dynamiczny jak na alternatywę motoroweru). Maksymalna prędkość obrotowa to 3200 obrotów na minutę, a prędkość jazdy to poziom 45 kilometrów na godzinę. Jest to więc samochód, którym nie da się przekraczać większości ograniczeń obowiązujących na polskich drogach.

Polska

Ligier X - Too - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Ligier X - Too w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt