Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Ligier Nova

 • Ligier Nova

  Ligier Nova auto bez prawa jazdy, zarejestrowany , 5 KM

  9500
  Rok produkcji:
  2005
  Przebieg:
  20000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  5 KM
  Poj. silnika:
  505 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy znany pod nazwą Ligier Nova jest przedstawicielem grupy tak zwanych mikrosamochodów. Jest to więc auto posiadające bardzo małe rozmiary i umożliwiające przewożenie maksymalnie dwóch osób. Nie jest to więc pojazd rodzinny. Auto takie o wiele bardziej nadaje się do użytkowania w ruchu miejskim, a także na małych dystansach. Jedną z najważniejszych cech tego pojazdu jest fakt, że posiada on ograniczone osiągi. Oznacza to, że pojazd taki może być użytkowany przez osoby posiadające dowód osobisty czy też kartę motorowerową. Innymi słowy jest to samochód, który może być użytkowany przez osoby niepełnoletnie.


Prezentowany pojazd Ligier Nova dysponuje ciekawym wyposażeniem, dzięki któremu jazda jest komfortowa oraz bezpieczna. Opisywane auto wyposażone jest w hydrauliczną, automatyczną skrzynię biegów, która przenosi moc silnika na układ napędowy. Dzięki temu obsługa auta jest prosta dla osób nieletnich oraz innych osób, które nie posiadają prawa jazdy kategorii B.


W samochodzie Ligier Nova zastosowano dieslowską jednostkę napędową o pojemności 505 ccm. Taki silnik generuje moc na poziomie 4 koni mechanicznych, a auto jest w stanie rozpędzić się maksymalnie do 45-50 kilometrów na godzinę. Dzięki temu samochód może być użytkowany w bezpieczny sposób przez nieletnich kierowców, których mogłyby kusić wyższe prędkości, które nie są dla nich dozwolone. Małe silniki oraz niska masa własna pojazdu to atuty, dzięki którym prezentowane modele pojazdów są w stanie spalać bardzo małe ilości paliwa na 100 kilometrów jazdy w cyklu miejskim oraz mieszanym.

Polska

Ligier Nova - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Ligier Nova w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt