Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 9500 do 9500

Jaka jest historia marki ligier nova?

Samochód osobowy znany pod nazwą Ligier Nova jest przedstawicielem grupy tak zwanych mikrosamochodów. Jest to więc auto posiadające bardzo małe rozmiary i umożliwiające przewożenie maksymalnie dwóch osób. Nie jest to więc pojazd rodzinny. Auto takie o wiele bardziej nadaje się do użytkowania w ruchu miejskim, a także na małych dystansach. Jedną z najważniejszych cech tego pojazdu jest fakt, że posiada on ograniczone osiągi. Oznacza to, że pojazd taki może być użytkowany przez osoby posiadające dowód osobisty czy też kartę motorowerową. Innymi słowy jest to samochód, który może być użytkowany przez osoby niepełnoletnie.


Prezentowany pojazd Ligier Nova dysponuje ciekawym wyposażeniem, dzięki któremu jazda jest komfortowa oraz bezpieczna. Opisywane auto wyposażone jest w hydrauliczną, automatyczną skrzynię biegów, która przenosi moc silnika na układ napędowy. Dzięki temu obsługa auta jest prosta dla osób nieletnich oraz innych osób, które nie posiadają prawa jazdy kategorii B.


W samochodzie Ligier Nova zastosowano dieslowską jednostkę napędową o pojemności 505 ccm. Taki silnik generuje moc na poziomie 4 koni mechanicznych, a auto jest w stanie rozpędzić się maksymalnie do 45-50 kilometrów na godzinę. Dzięki temu samochód może być użytkowany w bezpieczny sposób przez nieletnich kierowców, których mogłyby kusić wyższe prędkości, które nie są dla nich dozwolone. Małe silniki oraz niska masa własna pojazdu to atuty, dzięki którym prezentowane modele pojazdów są w stanie spalać bardzo małe ilości paliwa na 100 kilometrów jazdy w cyklu miejskim oraz mieszanym.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ligier nova?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ligier Nova jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ligier Nova. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Ligier Nova
Ocena marki: 4.8131 na 5 W oparciu o 131 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt