Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Ligier Optima

ligier optima

Samochód osobowy znany pod nazwą Ligier Optima jest pojazdem zaliczanym do grona tak zwanych mikrosamochodów. Innymi słowy jest to pojazd charakteryzujący się małymi rozmiarami umożliwiającymi przewożenie 2 osób. Prezentowane auto posiada delikatnie powiększoną przestrzeń bagażową, dzięki której zyskuje ono stylizację pojazdu dostawczego. Oczywiście auto generuje ograniczone osiągi, dzięki którym może ono być użytkowane przez osoby nieletnie posiadające kartę motorowerową lub osoby pełnoletnie posiadające dowód osobisty.


Prezentowane francuskie autko Ligier Optima jest pojazdem posiadającym bogate wyposażenie ułatwiające jazdę oraz zwiększające jej komfort, a także bezpieczeństwo. W technologiach zastosowanych w tym modelu można znaleźć wyposażenie takie jak ABS, wspomaganie kierownicy, klimatyzacja, centralny zamek czy też światła przeciwmgielne. Opisywane auto jest idealnym samochodem zapewniającym dojazd do pracy, szkoły lub w inne miejsce na krótkim dystansie. Jest to ciekawe rozwiązanie dla osób poszukujących taniego w eksploatacji auta miejskiego.


Prezentowany 3-drzwiowy hatchback Ligier Optima jest pojazdem posiadającym napęd na przednie koła. Moc silnika jest na nie przenoszona przy pomocy automatycznej, hydraulicznej skrzyni biegów. W samochodzie zastosowano silnik diesla o pojemności 505 ccm, który generuje moc na poziomie 4 koni mechanicznych. Ograniczone osiągi uniemożliwiają osiąganie nadmiernych prędkości, ponieważ maksymalna prędkość to poziom 45-50 km/h. Atutem takiego małego silnika jest fakt, że spala on bardzo mało paliwa na 100 km.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu ligier optima?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Ligier Optima jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Ligier Optima. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt