Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 8900 do 8900

Jaka jest historia marki microcar ligier?

Samochód osobowy marki Microcar Ligier to pojazd zaliczany do grona tak zwanych mikrosamochodów. Oznacza to, że posiada on bardzo małe rozmiary i w jego wnętrzu istnieje możliwość przewożenia zaledwie dwóch osób. Prezentowany pojazd charakteryzuje się również umiarkowaną przestrzenią bagażową. Dzięki takim cechom samochód ten jest idealnym pojazdem dla osób poszukujących auta o charakterze miejskim zapewniającego dojazd do szkoły, pracy, miasta lub w inne miejsce na krótkim dystansie. Jest to idealny pojazd dla ludzi poszukujących małego, zwrotnego i niedrogiego pojazdu na krótkie wypady miejskie.


Warto zaznaczyć, że ze względu na swoją specyfikację techniczną prezentowany model samochodu znany pod nazwą Microcar Ligier może być użytkowany przez osoby, które nie posiadają prawa jazdy kategorii B. Jest on dostępny dla ludzi z dowodem osobistym lub kartą motorowerową. Oznacza to, że takiego pojazdu mogą również użytkować osoby nieletnie. Pojazd ten stanowiłby dla nich ciekawy środek transportu do szkoły lub miasta. Auto takie wyposażono w różne elementy, takie jak na przykład centralny zamek, immobiliser, poduszka powietrzna, zestaw audio oraz inne rodzaje sprzętu charakterystyczne dla normalnych samochodów. Poprawiają one komfort i bezpieczeństwo jazdy.


Tak jak w przypadku większości aut tego typu, również model Microcar Ligier jest samochodem wyposażonym w silnik benzynowy lub diesla o pojemności 0.5 litra. Taka jednostka napędowa generuje moc kilku koni mechanicznych, co pozwala na osiąganie maksymalnej prędkości 45 kilometrów na godzinę. Dzięki temu samochód może być użytkowany przez osoby nieletnie, które nie będą nim jeździły z nadmierną prędkością, ponieważ jest to po prostu niemożliwe. Taki pojazd to idealna alternatywa dla motoroweru lub skutera.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu microcar ligier?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Microcar Ligier jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Microcar Ligier. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Microcar Ligier
Ocena marki: 4.8135 na 5 W oparciu o 135 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt