Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mini Clubman

mini clubman

Mini Clubman to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy miejskiej. Jest to auto charakteryzujące się ograniczoną przestrzenią wewnętrzną. Co prawda pozwala ono na przewożenie kilku osób, ale jednak głównym przeznaczeniem tego pojazdu jest użytkowanie na krótszych dystansach. Jest to więc samochód wyprodukowany głównie z myślą o osobach, którym zależy na wejściu w posiadanie środka transportu zapewniającego dojazd do szkoły, pracy lub w inne miejsca na krótszych dystansach.


Pierwsza wersja samochodu znanego pod nazwą Mini Clubman była produkowana w latach 1969-1980. Auto takie charakteryzowało się kwadratową, przednią częścią nadwozia. Był to samochód, w którym zastosowano jednostkę napędową o pojemności 1.3 litra. Dzięki temu pojazd taki zapewniał bardzo dobre osiągi, takie jak przyspieszenie i prędkość maksymalna dzięki niskiej masie własnej auta.


Od 2007 roku produkowana jest nowoczesna wersja kombi modelu Mini znana również pod nazwą Mini Clubman. Jest to auto posiadające 5 drzwi oraz napęd na przednią oś. W samochodzie tym istnieje możliwość przewożenia 4-5 osób. Dzięki zwiększonej przestrzeni bagażowej istnieje możliwość przewożenia większych ilości cięższych bagaży o różnych gabarytach. W skład wyposażenia tego modelu wchodzą elementy, takie jak poduszki powietrzne, DSP i odpowietrznik ESP, siedzenia sportowe, klimatyzacja oraz wiele innych rodzajów sprzętu, dzięki którym jazda jest przyjemna oraz bezpieczna. W modelu tym zastosowano silniki generujące moc na poziomie 90-211 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mini clubman?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mini Clubman jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mini Clubman. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt