Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mini Countryman

mini countryman

Model samochodu osobowego znany pod nazwą Mini Countryman jest autem zaliczanym do grona aut typu crossover. Łączy on w sobie cechy vana oraz auta terenowego. Pomimo swoich bardzo małych rozmiarów samochód ten jest w stanie zapewnić odpowiednio dużą ilość miejsca dla 4-5 osób. Dzięki temu auto może być użytkowane jako pojazd o charakterze rodzinnym. Bardzo ważną cechą wyróżniającą ten pojazd jest fakt, że model ten generuje bardzo dobre osiągi. Jest to możliwe dzięki niskiej masie własnej oraz zastosowaniu bardzo dobrych jednostek napędowych. Prezentowany samochód został wyprodukowany z myślą o osobach, które cenią sobie auta charakteryzujące się wieloma cechami, a także funkcjami. Model ten radzi sobie dobrze nie tylko na szosach, ale również w terenie.


Opisywane auto Mini Countryman posiada wzmocnioną konstrukcję, dzięki której samochód ten jest przystosowany do utrzymywania obciążeń oraz zachowania odporności na przeciążenia generowane w czasie jazdy w trudnych warunkach terenowych. Prezentowany samochód jest produkowany od 2010 roku jako 5-drzwiowy crossover. Zastosowano w nim wyposażenie zapewniające jak najwyższy poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy niezależnie od warunków drogowych.


Opisywane auto Mini Countryman dysponuje napędem na przednią oś, a jego uterenowiona wersja posiada napęd na cztery koła. Moc jest przenoszona na napęd przy pomocy manualnej lub automatycznej skrzyni biegów posiadającej 6 przełożeń. Silniki benzynowe o pojemności 1.6 litra generuje moc na poziomie 98-184 koni mechanicznych, natomiast dieslowskie jednostki napędowe o pojemności 1.6-2.0 litra zapewniają moc na poziomie 90-143 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mini countryman?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mini Countryman jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mini Countryman. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt