Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mini Cooper

mini cooper

Samochód osobowy marki Mini Cooper jest pojazdem osobowym zaliczanym do grona aut klasy A. Są to więc pojazdy miejskie charakteryzujące się małymi rozmiarami oraz ograniczoną przestrzenią wewnętrzną. W związku z takimi cechami, samochody tego rodzaju nie nadają się do użytkowania jako auta rodzinne. Są to środki transportu zapewniające dojazd do pracy, szkoły, miasta oraz w inne miejsca na krótszych dystansach. Oczywiście pojazdy te nadawały oraz nadają się do użytkowania na dłuższych dystansach, ale ich głównym przeznaczeniem jest jazda o charakterze miejskim.


W prezentowanym samochodzie Mini Cooper stosowano silnik benzynowy o pojemności 1.0 litra, który generował moc na poziomie 34 koni mechanicznych. Pomimo zastosowania tak małej oraz oszczędnej jednostki napędowej, prezentowane auto zapewniało dobre przyspieszenie oraz prędkość maksymalną. Było to możliwe dzięki niskiej masie własnej prezentowanego auta.


Od 2001 roku koncern BMW produkuje model Mini Cooper w odnowionej oraz odświeżonej wersji. Jest to auto subkompaktowe, w którym możliwe jest przewożenie 2-4 osób w zależności od wersji. Auto takie również posiada niską masę własną oraz małe rozmiary, dzięki którym ułatwione jest parkowanie w ciasnych przestrzeniach oraz wykonywanie wielu innych manewrów o charakterze miejskim. W latach 2001-2006 produkowana była pierwsza generacja tego modelu, a od 2006 do 2013 roku produkowana była generacja druga posiadająca napęd na przednią oś oraz 6-biegową skrzynię automatyczną lub manualną z taką samą liczbą przełożeń. Trzecia generacja jest produkowana od 2014 roku. Posiada ona napęd na przód i skrzynię automatyczną z 6 przełożeniami. Silniki 1.5-2.0 litra zapewniają moc na poziomie 116-192 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mini cooper?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mini Cooper jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mini Cooper. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt