Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Mini Paceman

 • Mini Paceman

  Mini Paceman Zarejestrowany w Polsce , 184 KM , skóra

  54100
  Rok produkcji:
  2013
  Przebieg:
  50500 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  184 KM
  Poj. silnika:
  1600 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy marki Mini Paceman to auto produkowane przez koncern BMW. Opisywane auto to 3-drzwiowy crossover łączący w sobie funkcje auta miejskiego, a także terenowego. Pojazd ten posiada ograniczone wnętrze, w którym możliwe jest przewożenie 4 osób. Nie jest to więc samochód rodzinny tylko auto stworzone z myślą o ludziach, którzy poszukują pojazdu zapewniającego bardzo dynamiczną, komfortową i bezpieczną jazdę w mieście lub w terenie. Głównym przeznaczeniem tego samochodu są krótsze dystanse, ale w razie konieczności można używać tego auta na dłuższych trasach.


Opisywane auto Mini Paceman jest produkowane od 2013 roku. W modelu tym zastosowano nowoczesne technologie, a także urządzenia i elementy wyposażenia mające za zadanie poprawienie poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Prezentowane auto powstało na bazie modelu znanego jako Countryman. Wysoka jakość wykonania, solidność oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne i awarie to najważniejsze atuty prezentowanego samochodu.


Opisywany pojazd Mini Paceman dysponuje napędem na przednie koła, ale dostępne są również wersje wyposażone w napęd na cztery koła, który radzi sobie świetnie z trasami terenowymi. Moc silnika jest przenoszona na układ napędowy przy pomocy 6-biegowych skrzyń manualnych, a także automatycznych. Silniki benzynowe o pojemności 1.6 litra zapewniają moc na poziomie 122-218 koni mechanicznych, natomiast dieslowskie jednostki napędowe generują moc 112-143 koni mechanicznych. Są to więc dynamiczne silniki, a osiągi auta są bardzo dobre dzięki nim oraz dzięki niskiej masie własnej pojazdu.

Polska

Mini Paceman - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Mini Paceman w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt