Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mini Paceman

mini paceman

Samochód osobowy marki Mini Paceman to auto produkowane przez koncern BMW. Opisywane auto to 3-drzwiowy crossover łączący w sobie funkcje auta miejskiego, a także terenowego. Pojazd ten posiada ograniczone wnętrze, w którym możliwe jest przewożenie 4 osób. Nie jest to więc samochód rodzinny tylko auto stworzone z myślą o ludziach, którzy poszukują pojazdu zapewniającego bardzo dynamiczną, komfortową i bezpieczną jazdę w mieście lub w terenie. Głównym przeznaczeniem tego samochodu są krótsze dystanse, ale w razie konieczności można używać tego auta na dłuższych trasach.


Opisywane auto Mini Paceman jest produkowane od 2013 roku. W modelu tym zastosowano nowoczesne technologie, a także urządzenia i elementy wyposażenia mające za zadanie poprawienie poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Prezentowane auto powstało na bazie modelu znanego jako Countryman. Wysoka jakość wykonania, solidność oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne i awarie to najważniejsze atuty prezentowanego samochodu.


Opisywany pojazd Mini Paceman dysponuje napędem na przednie koła, ale dostępne są również wersje wyposażone w napęd na cztery koła, który radzi sobie świetnie z trasami terenowymi. Moc silnika jest przenoszona na układ napędowy przy pomocy 6-biegowych skrzyń manualnych, a także automatycznych. Silniki benzynowe o pojemności 1.6 litra zapewniają moc na poziomie 122-218 koni mechanicznych, natomiast dieslowskie jednostki napędowe generują moc 112-143 koni mechanicznych. Są to więc dynamiczne silniki, a osiągi auta są bardzo dobre dzięki nim oraz dzięki niskiej masie własnej pojazdu.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mini paceman?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mini Paceman jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mini Paceman. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt