Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Polonez 1.5

 • Polonez 1.5

  Polonez 1.5 BOREWICZ , ORGINAŁ , SERWISOWANY

  29900
  Rok produkcji:
  1988
  Przebieg:
  19784 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  70 KM
  Poj. silnika:
  1500 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy marki FSO Polonez to pojazd osobowy zaliczany do grona aut o charakterze kompaktowym. Oprócz tego były dostępne wersje zaliczane do klasy średniej. Jedną z odmian tego auta był Polonez 1.5. Samochód ten zapewniał dość sporą ilość miejsca dla 5 osób, a także względnie komfortowe warunki podróży, jak na czasy w których opisywany samochód był produkowany. W związku z takimi cechami, prezentowane auto było użytkowane jako pojazd o charakterze rodzinnym. Został on wyprodukowany z myślą o rodzinach zainteresowanych zapewnieniem sobie jak najlepszych warunków jazdy.


Opisywany samochód FSO Polonez 1.5 był produkowany w latach 1978-2002. Pojazd taki był autem wyposażonym w podstawowy sprzęt oraz różne udogodnienia charakterystyczne dla aut rodzinnych przeznaczonych na dalsze dystanse. Warto dodać, że w okresie produkcji przeprowadzono różne zmiany i modernizacje. Dzięki temu opisywany samochód był stale dostosowywany do zmieniających się wymagań rynkowych oraz rosnących oczekiwań użytkowników.


W prezentowanym aucie zastosowano napęd na tylną oś, a moc jednostki napędowej była przenoszona na napęd przy pomocy 4 oraz 5-biegowej przekładni manualnej. Jak sama nazwa wskazuje w modelu znanym pod nazwą Polonez 1.5 zastosowano jednostkę napędową o pojemności 1.5 litra. Moc takich silników w zależności od wersji wahała się w granicach 70-190 koni mechanicznych. Zapewniało to odpowiednią dynamikę auta przy jednoczesnym zachowaniu bardzo zadowalającego poziomu spalania paliwa, dzięki któremu auto posiadało ekonomiczny charakter.

Polska

Polonez 1.5 - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Polonez 1.5 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt