Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Polonez 1.6

 • Polonez 1.6

  Polonez 1.6 75 KM , NAPĘD NA TYŁ , ALUFELGI

  1999
  Rok produkcji:
  1994
  Przebieg:
  185000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  75 KM
  Poj. silnika:
  1600 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Polonez 1.6 to samochód osobowy polskiej produkcji. Model ten zaliczany był do grona samochodów osobowych klasy kompaktowej lub średniej. Oznacza to, że w aucie można było znaleźć dość sporą ilość miejsca dla 5 osób, a także umiarkowanie dużą przestrzeń bagażową. Dzięki temu prezentowany model mógł spełniać zadania auta rodzinnego zapewniającego możliwość transportu nawet na bardzo dalekich dystansach. Pojazd ten był produkowany z myślą o osobach, którym zależało na posiadaniu niedrogiego i taniego w eksploatacji auta rodzinnego, które zapewni odpowiednie warunki jazdy na różnych odległościach.


Prezentowany samochód Polonez 1.6 był produkowany w latach 1978-1992. Był on dostępny jako 3 i 5-drzwiowy hatchback, 3-drzwiowe coupe lub 2-drzwiowy pickup. W całym okresie produkcji tego modelu przeprowadzono kilka modernizacji, dzięki którym pojazd był przystosowywany do zmieniających się standardów rynkowych oraz rosnących oczekiwań użytkowników.


Polonez 1.6 był wyposażony w napęd na tylną oś. Moc silnika była na nią przenoszona przy pomocy skrzyni manualnej posiadającej 4 lub 5 biegów. Oczywiście jak widać po nazwie, w prezentowanym aucie zastosowano silnik o pojemności 1.6 litra zasilany benzyną. Była to gaźnikowa jednostka napędowa zapewniająca moc na poziomie 87 koni mechanicznych. Dzięki niej auto rozwijało maksymalną prędkość 163 km/h, a czas przyspieszania do 100 km/h to niecałe 15 sekund (14,9). Był to więc dość dynamiczny pojazd, który jednocześnie nie spalał za wiele paliwa, więc posiadał on ekonomiczny charakter.

Polska

Polonez 1.6 - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Polonez 1.6 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt