Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Polonez 1.5

polonez 1.5

Samochód osobowy marki FSO Polonez to pojazd osobowy zaliczany do grona aut o charakterze kompaktowym. Oprócz tego były dostępne wersje zaliczane do klasy średniej. Jedną z odmian tego auta był Polonez 1.5. Samochód ten zapewniał dość sporą ilość miejsca dla 5 osób, a także względnie komfortowe warunki podróży, jak na czasy w których opisywany samochód był produkowany. W związku z takimi cechami, prezentowane auto było użytkowane jako pojazd o charakterze rodzinnym. Został on wyprodukowany z myślą o rodzinach zainteresowanych zapewnieniem sobie jak najlepszych warunków jazdy.


Opisywany samochód FSO Polonez 1.5 był produkowany w latach 1978-2002. Pojazd taki był autem wyposażonym w podstawowy sprzęt oraz różne udogodnienia charakterystyczne dla aut rodzinnych przeznaczonych na dalsze dystanse. Warto dodać, że w okresie produkcji przeprowadzono różne zmiany i modernizacje. Dzięki temu opisywany samochód był stale dostosowywany do zmieniających się wymagań rynkowych oraz rosnących oczekiwań użytkowników.


W prezentowanym aucie zastosowano napęd na tylną oś, a moc jednostki napędowej była przenoszona na napęd przy pomocy 4 oraz 5-biegowej przekładni manualnej. Jak sama nazwa wskazuje w modelu znanym pod nazwą Polonez 1.5 zastosowano jednostkę napędową o pojemności 1.5 litra. Moc takich silników w zależności od wersji wahała się w granicach 70-190 koni mechanicznych. Zapewniało to odpowiednią dynamikę auta przy jednoczesnym zachowaniu bardzo zadowalającego poziomu spalania paliwa, dzięki któremu auto posiadało ekonomiczny charakter.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu polonez 1.5?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Polonez 1.5 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Polonez 1.5. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt