Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

osobowe - cena od 3200 do 4300

Jaka jest historia marki polonez atu?

Samochód osobowy istniejący pod nazwą Polonez Atu to auto polskiej produkcji, które zaliczane było do grona pojazdów kompaktowych klasy C. Oznacza to, że auto takie dysponowało ograniczoną przestrzenią, jednak mimo to było ono w stanie zapewnić względnie komfortowe, a także bezpieczne warunki jazdy dla 4-5 osób. W związku z tym opisywany samochód mógł być użytkowany jako auto o charakterze rodzinnym, ale oprócz tego łączył w sobie cechy pojazdu miejskiego. Był on produkowany głównie z myślą o osobach, które były zainteresowane posiadaniem niedrogiego pojazdu spełniającego różne zadania.


Prezentowany model Polonez Atu był odmianą sedan tradycyjnej wersji Poloneza. Auto takie posiadało 4 drzwi i było produkowane w latach 1996-2002. W tym czasie powstały dwie generacje opisywanego auta. Generacja pierwsza powstawała od 1996 do 1997 roku. Samochód był wyposażony w napęd na tylną oś. Moc silnika była przenoszona na napęd przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej. Silniki 1.4-1.9 litra zapewniały moc na poziomie 70-103 koni mechanicznych.


Druga generacja prezentowanego samochodu znana pod nazwą Polonez Atu Plus była produkowana w latach 1997-2002. Model ten posiadał również napęd na tylne koła, a moc była na nie przenoszona przez 5-biegową skrzynię manualną. Silniki 1.4 oraz 1.6 litra zapewniały moc na poziomie 76-103 koni mechanicznych. Dzięki temu auto generowało dobre osiągi, takie jak zadowalająca prędkość i przyspieszenie przy jednocześnie niskim poziomie spalania paliwa. Był to więc pojazd posiadający ekonomiczny charakter.

Czy na portalu PoSamochod mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu polonez atu?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Polonez Atu jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Polonez Atu. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Polonez Atu
Ocena marki: 4.8131 na 5 W oparciu o 131 opinii właścicieli

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt