Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Pontiac Firebird

 • Pontiac Firebird

  Pontiac Firebird 270 KM , TUNING , BEZWYPADKOWY

  38000
  Rok produkcji:
  1993
  Przebieg:
  132000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  270 KM
  Poj. silnika:
  5722 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy istniejący na rynku pod nazwą Pontiac Firebird to auto o charakterze sportowym. Model ten charakteryzował się mniejszym rozmiarem, więc jego użytkowanie jako samochód rodzinny nie było zbyt praktyczne ze względu na ograniczoną przestrzeń wewnętrzną. Opisywane auto zapewniało bardzo dobre osiągi, dzięki którym możliwa była dynamiczna jazda zbliżona do stylu sportowego. Samochód ten został wyprodukowany głównie z myślą o osobach, którym zależało na posiadaniu szybkiego pojazdu oferującego bardzo dobre przyspieszenie i inne osiągi.


Pierwsza generacja opisywanego modelu Pontiac Firebird była produkowana w latach 1967-1969. Auto tego rodzaju dostępne było w wersji 2-drzwiowego coupe oraz 2-drzwiowego kabrioletu. Model ten charakteryzował się estetycznym wyglądem oraz wzmocnioną konstrukcją, która była odporna na przeciążenia generowane w czasie jazdy z dużą prędkością. W prezentowanej wersji stosowano silniki o pojemności 3.8-6.6 litra, dzięki którym możliwe było bezproblemowe i szybkie osiąganie bardzo dobrych osiągów.


Druga generacja prezentowanego samochodu znanego jako Pontiac Firebird była produkowana w latach 1970-1984. Było to 2-drzwiowe coupe z napędem na tylną oś. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to w samochodzie tym stosowano silniki o pojemności 3.8-7.5 litra. Ze względu na swoją dużą pojemność, prezentowane jednostki napędowe były bardzo paliwożerne. W zamian za to zapewniały możliwość szybkiej i agresywnej jazdy charakterystycznej dla stylu sportowego. Jednocześnie pojazd zapewniał wysoki poziom bezpieczeństwa.

Polska

Pontiac Firebird - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Pontiac Firebird w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt