Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Pontiac Grand-Prix

 • Pontiac Grand-Prix

  Pontiac Grand-Prix z USA , 140 KM , ELEKTRYKA

  2900
  Rok produkcji:
  1994
  Przebieg:
  132665 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  140 KM
  Poj. silnika:
  3100 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód osobowy marki Pontiac Grand Prix to pojazd zaliczany do grona aut klasy luksusowej, a jego nowsze wersje zaliczane były do klasy średniej. Oznacza to, że prezentowany model przez cały okres swojej produkcji charakteryzował się przestronnym wnętrzem, w którym możliwe było przewożenie nawet 5 osób. W związku z tym prezentowane auto mogło być użytkowane jako samochód o charakterze rodzinnym. Bogate wyposażenie zapewniało wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa nawet na dalekich dystansach. Warto dodać, że prezentowany samochód produkowano z myślą o osobach bogatszych, natomiast jego ostatnie generacje produkowano dla szerszego grona mniej zamożnych użytkowników.


Pontiac Grand Prix to samochód osobowy produkowany w latach 1962-2007. Przez cały ten czas opisywane auto przechodziło liczne modyfikacje, a ich efektem było powstanie siedem generacji. Prezentowany pojazd był regularnie udoskonalany i dzięki temu przez cały czas spełniał on rygorystyczne oczekiwania użytkowników oraz był zgodny z najwyższymi standardami obowiązującymi na rynku motoryzacyjnym.


W latach 2004-2008 produkowano ostatnią, siódmą generację Pontiac Grand Prix opisywanego samochodu. Był to 4-drzwiowy sedan z napędem na przednie koła. Moc silnika była na nie przenoszona przy pomocy 4-biegowej skrzyni automatycznej. Jeśli chodzi o napędzanie samochodu to w modelu tym zastosowano silniki o pojemności 3.8 litra generujące moc na poziomie 200 oraz 260 koni mechanicznych. Oprócz tego dostępne były jednostki napędowe o pojemności 5.3 litra, które generowały moc na poziomie 303 koni mechanicznych. Był to więc bardzo dynamiczny pojazd.

Polska

Pontiac Grand-Prix - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Pontiac Grand-Prix w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt