Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Pontiac Grand-Prix

pontiac grand-prix

Samochód osobowy marki Pontiac Grand Prix to pojazd zaliczany do grona aut klasy luksusowej, a jego nowsze wersje zaliczane były do klasy średniej. Oznacza to, że prezentowany model przez cały okres swojej produkcji charakteryzował się przestronnym wnętrzem, w którym możliwe było przewożenie nawet 5 osób. W związku z tym prezentowane auto mogło być użytkowane jako samochód o charakterze rodzinnym. Bogate wyposażenie zapewniało wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa nawet na dalekich dystansach. Warto dodać, że prezentowany samochód produkowano z myślą o osobach bogatszych, natomiast jego ostatnie generacje produkowano dla szerszego grona mniej zamożnych użytkowników.


Pontiac Grand Prix to samochód osobowy produkowany w latach 1962-2007. Przez cały ten czas opisywane auto przechodziło liczne modyfikacje, a ich efektem było powstanie siedem generacji. Prezentowany pojazd był regularnie udoskonalany i dzięki temu przez cały czas spełniał on rygorystyczne oczekiwania użytkowników oraz był zgodny z najwyższymi standardami obowiązującymi na rynku motoryzacyjnym.


W latach 2004-2008 produkowano ostatnią, siódmą generację Pontiac Grand Prix opisywanego samochodu. Był to 4-drzwiowy sedan z napędem na przednie koła. Moc silnika była na nie przenoszona przy pomocy 4-biegowej skrzyni automatycznej. Jeśli chodzi o napędzanie samochodu to w modelu tym zastosowano silniki o pojemności 3.8 litra generujące moc na poziomie 200 oraz 260 koni mechanicznych. Oprócz tego dostępne były jednostki napędowe o pojemności 5.3 litra, które generowały moc na poziomie 303 koni mechanicznych. Był to więc bardzo dynamiczny pojazd.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu pontiac grand-prix?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Pontiac Grand-Prix jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Pontiac Grand-Prix. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt