Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chrysler 300M

chrysler 300m

Pojazd znany pod nazwą Chrysler 300M jest samochodem osobowym należącym do klasy premium. Jest to więc auto osobowe zapewniające bardzo komfortowe i bezpieczne warunku podróży dla 5 osób. Oznacza to, że prezentowany model może spełniać zadania samochodu rodzinnego przeznaczonego na krótkie, a także długie dystanse. Wyposażenie takiego pojazdu jest bogate i nie tylko umila podróż i zapewnia wygodę, ale również chroni przed obrażeniami w przypadku kolizji, zderzeń i innych wypadków drogowych. Jest o więc idealny samochód dla osób, które cenią sobie możliwość przewożenia całych rodzin, a także zachowanie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa.


Opisywany model o nazwie Chrysler 300M jest autem, które było produkowane w latach 1999-2004 jako 4-drzwiowy sedan. Samochód ten dysponuje napędem na przednią oś, a za przenoszenie na nią mocy odpowiada 4-biegowa przekładnia automatyczna. W prezentowanym samochodzie zastosowano silniki benzynowe o pojemności 2.7 oraz 3.5 litra.


Jeśli chodzi o silnik samochodu Chrysler 300M 2.7 litra to posiada on 4 zawory na cylinder oraz wtrysk SMPFi. Maksymalna moc tej jednostki napędowej to poziom 202 koni mechanicznych przy 6400 obrotach na minutę, natomiast maksymalny moment obrotowy to 339 Nm przy 3900 obrotach na minutę.


Druga wersja silnikowa Chryslera 300M obejmuje jednostkę napędową charakteryzującą się większą pojemnością na poziomie 3.5 litra. W związku z tym silnik jest mocniejszy i generuje maksymalną moc na poziomie 253,5 koni mechanicznych. Pozwala to na osiąganie wysokich prędkości oraz na dynamiczną jazdę na krótkich, a także długich dystansach.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chrysler 300m?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chrysler 300M jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chrysler 300M. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt