Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Chrysler Crossfire

 • Chrysler Crossfire

  Chrysler Crossfire kabriolet , napęd na tył , klima

  33300
  Rok produkcji:
  2006
  Przebieg:
  75000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  218 KM
  Poj. silnika:
  3200 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Chrysler Crossfire jest pojazdem należącym do grupy samochodów sportowych. Ze względu na ograniczoną przestrzeń, posiada on miejsce dla dwóch osób, więc nie może być wykorzystywany jako samochód rodzinny. Opisywany pojazd charakteryzuje się osiągami znanymi z samochodów wyścigowych, jednak dzięki zastosowaniu różnych systemów możliwe jest zapewnienie odpowiedniego poziomu wygody i bezpieczeństwa jazdy. Dzięki temu taki samochód sportowy jak Chrysler Crossfire jest dopuszczony do normalnego ruchu drogowego.


Prezentowany samochód Chrysler Crossfire był produkowany w latach 2003-2007 jako 2-drzwiowe coupe lub 2-drzwiowy roadster. W 80% wykorzystano w tym pojeździe komponenty z różnych modeli Mercedesa. Pojazd ten charakteryzował się komfortowym wnętrzem oraz atrakcyjnym wyglądem zewnętrznym.


Oczywiście w pojeździe marki Chrysler Crossfire niezwykle ważną rolę odgrywają silniki oraz układ napędowy. W prezentowanym modelu zastosowany został układ obejmujący napęd na tylną oś. Moc silników była przenoszona na napęd przy pomocy 6-biegowej skrzyni manualnej dostępnej w standardzie. Istniała jednak możliwość zamówienia modelu specjalnego, w którym zainstalowana jest 5-biegowa skrzynia automatyczna.


Jeśli chodzi o jednostki napędowe Chrysler Crossfire to w prezentowanym pojeździe zastosowano dwa rodzaje silników o pojemności 3.2 litra. Słabszy generował moc na poziomie 215 koni mechanicznych oraz zapewniał przyspieszenie do 100 km/h w czasie 6,5 sekundy. Mocniejsza wersja zapewniała maksymalną moc na poziomie 330 koni mechanicznych. Był to bardzo dynamiczny silnik, dzięki któremu pojazd rozpędzał się do 100 km/h w czasie 4,8 sekund (jest to wersja z 5-biegową skrzynią automatyczną podczas gdy wersja słabsza posiadała 6-biegową skrzynię manualną).

Polska

Chrysler Crossfire - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Chrysler Crossfire w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt