Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry

Skasuj filtry

Chrysler Grand Voyager

Samochodód osobowy

Auto znane jako Chrysler Grand Voyager jest samochodem należącym do segmentu dużych pojazdów typu Van. Są to auta, które są w stanie przewozić sporą ilość osób, więc mogą spełniać zadania samochodów rodzinnych. Jest to samochód, który posiada od 5 do 8 miejsc, więc nadaje się on również na taksówkę lub pojazd przystosowany do przewożenia zorganizowanych grup ludzi. Oczywiście oprócz przestronności, atutem auta jest doskonałe wyposażenie zapewniające komfort i bezpieczeństwo. Pojazd ten spełnia również wymagania osób poszukujących dynamicznych aut.


Pierwszą generację Chrysler Grand Voyager produkowano w latach 1988-1990 jako 3-drzwiowego vana. Samochód ten posiadał napęd na przednią oś lub na cztery koła. Za przenoszenie mocy na napęd odpowiadała 3 lub 4-biegowa skrzynia automatyczna albo 5-biegowa skrzynia manualna. Opisywany model został wyposażony w silniki o pojemności 2.5, 3.0 oraz 3.3 litra.


Druga generacja auta o nazwie Chrysler Grand Voyager była produkowana od 1991 do 1995 roku. Jest to również 3-drzwiowy van z takimi samymi skrzyniami biegów, jak w generacji pierwszej. Oferta obejmująca silniki była szersza i w jej skład wchodziły jednostki napędowe o pojemności 2.5, 3.0, 3.3 oraz 3.8 litra.


Trzecia generacja Chrysler Grand Voyager to lata 1996-2000. Model ten był dostępny w wersji 3 oraz 4-drzwiowej. Zastosowano w nim automatyczne skrzynie biegów z 3-4 przełożeniami, a także manualne z 5 przełożeniami. Zastosowano w nim również silniki 2.0-3.8 litra.


Czwarta generacja Chrysler Grand Voyager to 4-drzwiowy minivan produkowany w latach 2001-2007. Posiadał on taki sam napęd i skrzynie biegów jak w poprzednich generacjach, a także dysponuje silnikami o pojemności 2.4-3.8 litra.


Piąta generacja Chrysler Grand Voyager jest produkowana od 2008 roku. Ten 4-drzwiowy minivan posiada napęd na przednią oś oraz 6-biegową skrzynię automatyczną. Samochód ten posiada silniki o pojemności 2.8, 3.8 oraz 3.6 litra.

Polska

Chrysler Grand Voyager - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Chrysler Grand Voyager w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt