Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Chrysler Aspen

 • Chrysler Aspen

  Chrysler Aspen auto z gwarancją , 4x4 , bogate wyposażenie

  45900
  Rok produkcji:
  2007
  Przebieg:
  131000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  234 KM
  Poj. silnika:
  4700 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód noszący nazwę Chrysler Aspen jest pojazdem mechanicznym o charakterze sportowo-użytkowym. Jest to bardzo dynamiczny SUV, który zapewnia bardzo dużą przestrzeń dla kierowcy oraz pasażerów. Kolejnym atutem tego auta jest obszerna przestrzeń bagażowa. Dzięki temu samochód doskonale spełnia oczekiwania osób zainteresowanych posiadaniem pojazdu o charakterze rodzinnym. Prezentowany pojazd posiada bogate wyposażenie, które zapewnia wygodę oraz bezpieczeństwo jazdy dla osób znajdujących się w nim. Warto też wspomnieć o bardzo dobrych osiągach na krótkich i długich dystansach. Dzięki swojemu terenowemu charakterowi samochód ten prowadzi się pewnie, bezpiecznie i wygodnie na dziurawych drogach, trasach polnych oraz w terenie o umiarkowanym stopniu trudności. Można więc stwierdzić, że Chrysler Aspen jest samochodem wielozadaniowym, który spełnia wymagania różnych użytkowników.


Opisywany model był produkowany w latach 2006-2008 przez amerykański koncern Chrysler Aspen. Był to 5-drzwiowy SUV, który posiadał napęd na przednią oś lub na cztery koła (w zależności od wybranej wersji). Moc była przenoszona na te rodzaje napędu przy pomocy automatycznej skrzyni biegów posiadającej 5 przełożeń. Na rynku motoryzacyjnym były dostępne dwie wersje silnikowe prezentowanego modelu. W pierwszej zastosowano jednostkę napędową o pojemności 4.7 litra i mocy 307 koni mechanicznych. Druga wersja dysponowała mocniejszym silnikiem o pojemności 5.7 litra. Generował on moc na poziomie 340 koni mechanicznych.

Polska

Chrysler Aspen - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Chrysler Aspen w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt