Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chrysler Concorde

chrysler concorde

Auto znane na rynku pod nazwą Chrysler Concorde jest pojazdem należącym do grupy aut premium. Są to samochody charakteryzujące się bardzo bogatym wyposażeniem odpowiedzialnym za zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Auta takie są przystosowane do przewożenia całych rodzin na krótkich i długich dystansach. Ich kolejną zaletą jest duża przestrzeń dla 5 osób oraz bardzo dobre osiągi. Co prawda nie są to samochody luksusowe ale z pewnością spełnią one wymagania większości osób poszukujących dynamicznych, bezpiecznych i przestronnych aut rodzinnych.


Prezentowany samochód Chryslera Concorde był produkowany w latach 1993-2004 jako 4-drzwiowy sedan. Pojazd charakteryzował się bogatym wyposażeniem, dzięki któremu jazda na długich i krótkich trasach była bardzo wygodna oraz bezpieczna. W ramach tego modelu wyprodukowano dwie generacje.


Chrysler Concorde pierwszej generacji był produkowany od 1993 do 1997 roku. W czasie jego produkcji dokonywano wielu zmian obejmujących wygląd zewnętrzny, wyposażenie oraz elementy mechaniczne. Jeśli chodzi o silniki to w prezentowanej generacji stosowano jednostki napędowe o pojemności 3.3 oraz 3.5 litra. Były to bardzo dynamiczne silniki zapewniające bardzo dobre osiągi.


Drugą generację Chryslera Concorde produkowano od 1998 do 2004 roku. Był to samochód z napędem na przednią oś oraz 4-biegową automatyczną skrzynią biegów. Prezentowany model był wyposażony w jednostki napędowe o pojemności 2.7, 3.2 oraz 3.5 litra. Silnik 2.7 generował moc 203 koni mechanicznych, natomiast jednostka o pojemności 3.5 litra generowała moc na poziomie 237 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chrysler concorde?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chrysler Concorde jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chrysler Concorde. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt