Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chrysler Le Baron

chrysler le baron

Chrysler Le Baron to samochód osobowy produkowany w latach 1977-1995. Był to pojazd, którego pierwsze generacje należały do klasy kompaktowej. Oznacza to, że głównym przeznaczeniem takich samochodów była jazda po mieście i zapewnienie transportu do szkoły, pracy, miasta, itp. Pomimo swoich małych rozmiarów, prezentowane auta zapewniały względnie wygodne warunki jazdy dla 4-5 osób. Są to więc samochody, które mogą służyć jako auta rodzinne na krótkich i długich trasach. Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu samochód zapewniał nie tylko wygodę, ale również bezpieczeństwo jazdy, a dzięki niskiej masie własnej, możliwe było generowanie dużych osiągów.


Nowsze generacje Chryslera Le Baron były produkowane jako pojazd należący do klasy średniej. Samochód tego typu był autem służącym do zapewniania transportu całym rodzinom. Jego przestronne wnętrze oraz wyposażenie wpływały na zwiększenie poziomu komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy nawet na bardzo długich dystansach. Było to więc auto stworzone z myślą o osobach poszukujących samochodu rodzinnego, który jest dynamiczny i tani w utrzymaniu.


Oczywiście na przestrzeni dziejów generacje Chryslera Le Baron miały zmieniany wygląd i wyposażenie, tak aby pojazd ten spełniał wszystkie normy dotyczące dynamiki, komfortu i bezpieczeństwa jazdy.


Samochód Chrysler Le Baron był oferowany jako 2-drzwiowe coupe, 2-drzwiowy kabriolet oraz 4-drzwiowy sedan. Za przenoszenie mocy na napęd odpowiadały automatyczne skrzynie biegów z 3 lub 4 przełożeniami. Samochód posiadał napęd na tylną oś, a od II generacji dostępne były modele z przednim napędem. Bardzo popularne były modele z 1984 roku z silnikami 2.6 litra o mocy 93 koni mechanicznych, a także modele z 1987 roku z silnikami 2.2 litra o mocy 176 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chrysler le baron?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chrysler Le Baron jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chrysler Le Baron. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt