Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chrysler Neon

chrysler neon

Chrysler Neon to nic innego jak samochód znany pod nazwą Dodge Neon, który jednak w Europie był sprzedawany jako Chrysler. Samochód ten należy do tak zwanego segmentu C. Jest to więc auto kompaktowe posiadające 5 miejsc, jednak względnie komfortowe warunki są zapewniane 4 osobom dorosłym. Oprócz tego opisywany samochód dysponuje umiarkowanie dużą przestrzenią bagażową, a także jest wyposażony w nowoczesne systemy i elementy, dzięki którym jazda jest nie tylko bardzo komfortowa, a także niezwykle bezpieczna. Dodatkowym atutem prezentowanego samochodu są jego małe rozmiary, dzięki którym masa pojazdu jest niska, co pozwala na generowanie bardzo dużych osiągów, a także umożliwia parkowanie auta w ciasnych miejscach, dzięki czemu samochód nadaje się nie tylko na trasę, ale również jest przystosowany do jazdy miejskiej.


Chrysler Neon był produkowany w latach 1995-2005. Pierwszą generacją był pojazd produkowany od 1995 do 1999 roku. Prezentowana wersja była produkowana jako czterodrzwiowy sedan oraz dwudrzwiowe coupe. Za przenoszenie mocy na napęd była odpowiedzialna manualna skrzynia biegów z 5 przełożeniami, a także skrzynia automatyczna charakteryzująca się trzema przełożeniami. Opisywana generacja była dostępna w dwóch wersjach silnikowych obejmujących jednostki napędowe o mocy 132 oraz 150 koni mechanicznych.


Samochód znany jako Chrysler Neon drugiej generacji jest autem, które produkowano od 2000 do 2005 roku. W tej wersji zdecydowano się na zmniejszenie osiągów pojazdu, ale w zamian za to użytkownicy zyskali o wiele większy poziom komfortu jazdy. Był to samochód posiadający manualną skrzynię z 5 przełożeniami oraz 4-biegowy automat. Posiadał on silniki 1.6 oraz 2.0 litra. Dostępna była również wersja sportowa z silnikiem 2.4 litra.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chrysler neon?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chrysler Neon jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chrysler Neon. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt