Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chrysler New Yorker

chrysler new yorker

Chrysler New Yorker to samochód należący do grupy pojazdów o charakterze luksusowym. Prezentowane auto charakteryzuje się bardzo bogatym wyposażeniem, które wpływa pozytywnie na poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy na krótkich i długich trasach. Prezentowany samochód dodatkowo zapewnia bardzo dobre osiągi oraz dużą ilość miejsca dla kierowcy i pasażerów. Warto zapamiętać, że cena pojazdu ze względu na luksusowe wyposażenie jest bardzo wysoka. Oznacza to, że pojazd ten został stworzony z myślą o osobach poszukujących samochodu o charakterze rodzinnym, a także o ludziach, dla których ważna jest szybka, dynamiczna, agresywna jazda.


Opisywany samochód Chrysler New Yorker był produkowany w latach 1939-1996. W tym czasie powstało czternaście generacji, które różnią się od siebie nie tylko wyglądem. W ramach produkcji dodawano nowoczesne wyposażenie wpływające na komfort, osiągi oraz bezpieczeństwo auta. Najczęściej opisywany pojazd był dostępny jako 2-drzwiowe coupe oraz 4-drzwiowy sedan. Pierwsze generacje dysponowały napędem na tylną oś, ale od IX generacji zdecydowano się na zmianę napędu na oś przednią. Dostępne były 3 oraz 4-biegowe skrzynie automatyczne, a także istniały modele ze skrzyniami manualnymi. Jednym z popularniejszych modeli jest pojazd z roku 1951 z silnikiem o pojemności 5.4 litra oraz mocy 183 koni mechanicznych. Kolejnym popularnym modelem jest wersja z 1966 roku z silnikiem 7.2 litra o mocy 355 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o ostatnią generację produkowaną w latach 1994-1996 to posiadała ona silniki o pojemności 3.5 litra.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chrysler new yorker?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chrysler New Yorker jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chrysler New Yorker. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt