Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chrysler Sebring

chrysler sebring

Samochód znany pod nazwą Chrysler Sebring jest autem należącym do grupy pojazdów klasy średniej. Prezentowany pojazd zapewnia miejsce dla 4-5 osób. Posiada on małe rozmiary, więc jego głównym przeznaczeniem jest jazda miejska, ale istnieje również możliwość użytkowania tego pojazdu na średnich i długich trasach, jako pojazdu rodzinnego. Samochód ten umożliwia łatwe wykonywanie manewrów miejskich. Dzięki swoim małym rozmiarom możliwe jest parkowanie, a także dynamiczna jazda w mieście. Samochód ten został stworzony z myślą o osobach, które poszukują samochodu łączącego w sobie funkcje auta rodzinnego, a także miejskiego. Pojazd ten zadowoli również osoby, którym zależy na dynamicznym charakterze samochodu.


Istniało kilka wersji nadwoziowych prezentowanego modelu Chrysler Sebring. W latach 1995-2007 produkowano model Chrysler Sebring jako 2-drzwiowy kabriolet. Pierwsza generacja była produkowana od 1995 do 2000 roku. Było to auto posiadające 5-biegową skrzynię manualną, a także 4-biegowy automat. Dostępne były silniki o pojemności 2.4 oraz 2.5 litra. Drugą generację produkowano od 2001 do 2006 roku. Posiadała ona 4-biegową skrzynię automatyczną oraz silniki 2.4 oraz 2.7 litra. Trzecia generacja jest produkowana od 2008 roku. Moc w tym modelu jest przenoszona na napęd przy pomocy 4-biegowego automatu. Dostępne były silniki o pojemności 2.4 oraz 2.7 litra.


W latach 2001-2006 produkowana była pierwsza generacja wersji sedan modelu Chrysler Sebring. Był to pojazd 4-drzwiowy posiadający 4-biegową skrzynię automatyczną. Dostępne były silniki o pojemności 2.4 oraz 2.7 litra. Druga generacja jest produkowana od 2006 roku. Model ten posiada 4 oraz 6-biegowe skrzynie automatyczne. Dostępne są silniki o pojemności 2.0, 2.4, 2.7 oraz 3.5 litra.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chrysler sebring?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chrysler Sebring jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chrysler Sebring. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt