Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chrysler Town & Country

chrysler town & country

Chrysler Town and Country to nazwa samochodów osobowych klasy średniej oraz premium, które były produkowane w latach 1941-1989. Samochody te zapewniały transport dla całych rodzin na krótkich i długich dystansach. Wersje kompaktowe charakteryzowały się mniejszą konstrukcją, dzięki której masa pojazdu była niska oraz możliwe było łatwiejsze wykonywanie różnych manewrów w ruchu miejskim. W latach 1982-1988 produkowano te samochody w wersji premium. Posiadały one większe rozmiary, lepsze wyposażenie zapewniające komfort i bezpieczeństwo, a także generowały lepsze osiągi.


Na przestrzeni dziejów powstało bardzo wiele generacji opisywanego Chrysler Town and Country. Różniły się one wyglądem oraz elementami wyposażenia, systemami bezpieczeństwa, a także jednostkami napędowymi i generowanymi przez nie osiągami. Auta te były dostępne jako 2-drzwiowe kabriolety, 2-drzwiowe coupe, 4-drzwiowe sedany oraz 5-drzwiowe pojazdy z nadwoziem kombi. Posiadały one napęd na tylną oś, ale od VII generacji zdecydowano się na przedni napęd. Stosowano w nich wiele rodzajów silników benzynowych R6, V6 oraz V8. Popularna była jednostka napędowa 6.6 litra o mocy 198 koni mechanicznych i prędkości 180 km/h.


Od 1990 roku produkowana jest nowa wersja Chrysler Town and Country. Jest to minivan, którego najnowsza generacja posiada 4 oraz 6-biegową skrzynię automatyczną, a także dysponuje dynamicznymi silnikami 2.8-4.0 litra (175-251 koni mechanicznych). Jest to samochód charakteryzujący się przestronnym wnętrzem oraz bardzo komfortowymi warunkami jazdy na długich dystansach.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chrysler town & country?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chrysler Town & Country jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chrysler Town & Country. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt