Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chrysler Voyager

chrysler voyager

Chrysler Voyager jest samochodem, który należy do segmentu dużych vanów. Jest to więc auto zapewniające możliwość przewożenia od 5 do 8 osób. Oznacza to, że może ono służyć jako auto rodzinne lub jako pojazd do przewożenia większych, zorganizowanych grup osób. Prezentowany pojazd jest produkowany od 1988 roku. Został on stworzony z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie przestronność samochodu oraz jego wzmocnioną konstrukcję przystosowaną do przewożenia dużych grup osób oraz dużych ilości ciężkich bagaży.


Pierwszą generację modelu Chrysler Voyager produkowano w latach 1988-1990 jako 3-drzwiowy minivan. Został on skonstruowany na platformie S koncernu Chrysler. Opisywany samochód posiadał napęd na przednią oś lub na cztery koła. Był on wyposażony w automatyczną skrzynię biegów posiadającą 3 lub 4 przełożenia. Dostępne były również modele z 5-biegową skrzynią manualną. Stosowano silniki o pojemności 2.5, 3.0 oraz 3.3 litra.


Druga generacja Chrysler Voyager była produkowana od 1991 do 1995 roku. Był to również 3-drzwiowy minivan z napędem na przednią oś lub na cztery koła. Posiadał on takie same skrzynie biegów jak pojazd pierwszej generacji, jednak oferta silnikowa została zwiększona i obejmowała jednostki napędowe o pojemnościach 2.5, 3.0, 3.3 oraz 3.8 litra.


Trzecią generację Chrysler Voyager produkowano w latach 1996-2000. Oprócz standardowej wersji 3-drzwiowej, wprowadzono modele 4-drzwiowe. Nie zmieniono również napędu i nadal był on dostępny w wersji na przednią oś lub na cztery koła. Moc była przenoszona na napęd przez 3 lub 4-biegowe automaty albo przez 5-biegową przekładnię manualną. Silniki benzynowe były dostępne w wersjach 2.0, 2.4, 3.0, 3.3 oraz 3.8 litra, a także wprowadzono do oferty silnik diesla o pojemności 2.5 litra.


Czwarta generacja Chrysler Voyager to lata 2001-2007. Zrezygnowano z wersji 3-drzwiowej, ale pozostawiono napęd i skrzynie biegów takie same jak w generacji poprzedniej. Silniki benzynowe oferowano w wersji , 2.4, 3.0, 3.3 oraz 3.8 litra, a diesle w wersji 2.5 oraz 2.8 litra.


Aktualnie od 2008 roku produkowana jest generacja numer 5. Ten 4-drzwiowy minivan Chrysler Voyager jest wyposażony w automatyczną skrzynię biegów z 6 przełożeniami. Dostępny jest silnik diesla o pojemności 2.8 litra oraz jednostki benzynowe w wersji 3.6 oraz 3.8 litra.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chrysler voyager?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chrysler Voyager jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chrysler Voyager. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt