Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Dacia Dokker

 • Dacia Dokker

  Dacia Dokker Sprzedam Dacia Sandero

  10900
  Rok produkcji:
  2010
  Przebieg:
  170000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  90 KM
  Poj. silnika:
  1500 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Dacia Dokker

  Dacia Dokker SYSTEM START-STOP , KLIMA , GPS , NOWY

  1461
  Rok produkcji:
  2017
  Przebieg:
  1 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  90 KM
  Poj. silnika:
  1461 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód marki Dacia Dokker jest pojazdem mechanicznym produkowanym przez firmę Dacia z Rumunii. Auto tego rodzaju zalicza się do grupy pojazdów typu van. Charakteryzuje się on dużą przestronnością dla pasażerów, a także dużą ilością miejsca na bagaże. Istnieją wersje osobowe, a także dostawcze prezentowanego samochodu. Dzięki temu może on być wykorzystywany przez firmy transportowe oraz inne przedsiębiorstwa potrzebujące środka transportu umożliwiającego przewożenie materiałów, narzędzi i innych elementów potrzebnych wykonywania działalności. Dzięki swojej dużej przestronności auto zapewnia komfortowe i bezpieczne warunki podróży dla wielu osób, więc pojazd może być wykorzystywany jako samochód rodzinny.


Opisywany model Dacia Dokker jest produkowany od 2012 roku jako 4 lub 5-drzwiowy kombivan. W skład jego wyposażenia wchodzi wiele różnych elementów, takich jak klimatyzacja, nawigacja, elektroniczna korekta toru jazdy, poduszki powietrzne, wspomaganie parkowania oraz wiele innych elementów odpowiadających za poprawienie komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Dacia Dokker jest samochodem wyposażonym w napęd na przednią oś. Moc jest przenoszona na prezentowany napęd przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 5 przełożeń. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to dostępne są silniki benzynowe o pojemności 0.9, 1.2 oraz 1.6. Posiadają one moc na poziomie 90, 115 oraz 82 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o silniki wysokoprężne to dostępnych jest kilka wersji o pojemności 1.5 litra, które generują moc na poziomie 75, 90 oraz 115 koni mechanicznych.

Polska

Dacia Dokker - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Dacia Dokker w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt