Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Dacia Sandero

dacia sandero

Dacia Sandero jest samochodem należącym do segmentu B czyli pojazdów subkompaktowych. Są one mniejsze od tradycyjnych kompaktów, ale jednocześnie większe od samochodów o charakterze miejskim. Oczywiście prezentowany model jest autem, którego głównym przeznaczeniem jest jazda miejska i zapewnienie transportu na krótkich dystansach (do pracy, na zakupy, do szkoły, miasta, itp.). Opisywany samochód zapewnia miejsce dla 5 osób, więc w razie konieczności może być użytkowany jako auto rodzinne, jednak ze względu na ograniczoną przestrzeń, na większych dystansach można cieszyć się względnie dużym komfortem jazdy, jeśli w aucie przebywają 4 osoby.


Pierwszą generację Dacia Sandero opisywanego modelu produkowano od 2008 do 2012 roku. Samochód ten opiera się o płytę podłogową zastosowaną w modelu Logan, jednak pojazd ten różni się od niego pod względem stylistyki. Bardzo ważnymi elementami zastosowanymi w tej wersji są systemy ABS oraz wspomaganie gwałtownego hamowania. Dzięki nim jazda jest bardzo bezpieczna. Ten 5-drzwiowy hatchback posiada napęd na przednią oś oraz 5-biegową skrzynię w wersji manualnej. Silniki benzynowe zastosowane w tym modelu charakteryzują się pojemnością 1.2-1.6 litra oraz mocą 75-105 koni mechanicznych. Jednostki dieslowskie o pojemności 1.5 litra generują moc 68-90 koni mechanicznych.


Dacia Sandero drugiej generacji jest produkowana jako 5-drzwiowy hatchback od 2012 roku. Wersja ta posiada również wiele systemów poprawiających wygodę i bezpieczeństwo, a także napęd na przednią oś i 5-biegową przekładnię manualną. Silniki zastosowane w tym modelu posiadają pojemność od 0.9 do 1.5 litra (benzynowe 0.9 i 1.2, dieslowskie 1.5). Ich moc to poziom 75 lub 90 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu dacia sandero?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Dacia Sandero jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Dacia Sandero. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt