Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Dacia Logan

dacia logan

Dacia Logan to pojazd osobowy zaliczany do tak zwanej klasy B obejmującej auta większe od pojazdów miejskich, ale mniejsze od tradycyjnych kompaktów. Głównym przeznaczeniem tego samochodu jest użytkowanie go w mieście, a także na krótkich dystansach. Samochód jest w stanie pomieścić do 5 osób i w razie konieczności może być użytkowany jako pojazd rodzinny. Został on jednak stworzony z myślą o osobach, którym zależy na dynamicznym, komfortowym i bezpiecznym pojeździe zapewniającym dojazd do pracy, szkoły oraz w inne miejsca na krótkich dystansach. Istnieje również wersja kombi, która pomimo ograniczonych rozmiarów jest przestronna i pozwala na przewożenie nawet 7 osób. Jest to chyba najlepsza wersja dla osób poszukujących pojazdu rodzinnego.


Dacia Logan pierwszej generacji była produkowana w latach od 2004 do 2013. Pojazd ten był produkowany jako 2-drzwiowy pick-up, 4-drzwiowy sedan, 5-drzwiowy kombivan oraz 5-drzwiowy van. Pojazd ten posiada wiele elementów wyposażenia, których zadaniem jest zapewnianie bezpieczeństwa i wygody jazdy. Auto posiadało napęd na przednią oś oraz 5-biegową skrzynię manualną. Silniki benzynowe były dostępne w wersji 1.2-1.6 litra o mocy 75-105 koni mechanicznych, natomiast dieslowskie jednostki napędowe posiadały pojemność 1.5 litra oraz moc 68-90 koni mechanicznych.


Dacia Logan II jest produkowana od 2012 roku. Zmianie uległa stylistyka wyglądu. W pojeździe zainstalowano ogranicznik prędkości, tempomat, ABS, ESP oraz inne systemy poprawiające wygodę i bezpieczeństwo jazdy. Opisywane auto jest produkowane jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi. Pojazd posiada napęd na przednią oś oraz 5-biegową przekładnię manualną. Silniki benzynowe dostępne są w zakresie pojemności 0.9-1.6 litra i mocy 90-99 koni mechanicznych, a jednostki dieslowskie posiadają pojemność 1.5 litra oraz moc 75-90 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu dacia logan?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Dacia Logan jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Dacia Logan. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt