Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


  • Podkategorie
  • Parametry

Skasuj filtry

Dacia Dokker Van

Samochodód osobowy

Samochód znany na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Dacia Dokker Van jest pojazdem, który stanowi wersję dostawczą auta znanego jako Dacia Dokker. Prezentowane auto posiada miejsce dla 2 osób oraz bardzo dużą przestrzeń bagażową. Oznacza to, że zostało ono stworzone z myślą głównie o użytkowaniu przez przedsiębiorstwa transportowe i nie tylko. Samochód taki może być użytkowany przez firmy, którym zależy na posiadaniu środka transportu pozwalającego na przewóz różnych narzędzi, materiałów i innych przedmiotów wykorzystywanych w czasie realizacji zleceń, itp.


Dacia Dokker Van jest autem produkowanym od 2012 roku. Samochód ten charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją przystosowaną do przewożenia dużych ilości ciężkich przedmiotów. Jeśli chodzi o bagażnik to charakteryzuje się on pojemnością 3,3-3,9 m3, a jego ładowność to poziom 678-750 kg. Jeśli chodzi o wyposażenie to w prezentowanym pojeździe można znaleźć wiele systemów zwiększających poziom wygody i bezpieczeństwa jazdy. Są to elementy, takie jak na przykład klimatyzacja, nawigacja GPS, ABS, poduszki powietrzne, systemy informujące o niezapiętych pasach, itp.


Prezentowane auto Dacia Dokker Van posiada napęd na przednie koła. Za przenoszenie mocy na taki układ napędowy odpowiada manualna skrzynia biegów posiadająca 5 przełożeń. Ten 4 lub 5-drzwiowy kombivan jest samochodem wyposażonym w silniki benzynowe o pojemności 0.9, 1.2 oraz 1.6 litra. Charakteryzują się one mocą na poziomie 82-115 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o dieslowskie jednostki napędowe to są one dostępne w wersji 1.5 litra o mocy 75-115 koni mechanicznych.

Polska

Dacia Dokker Van - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Dacia Dokker Van w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt