Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Dacia Logan Van

dacia logan van

Samochód znany pod nazwą Dacia Logan Van jest jedną z odmian tradycyjnej Dacii Logan. Prezentowany pojazd jest samochodem stworzonym głównie z myślą o transporcie różnych towarów. Pomimo swoich małych rozmiarów, auto tego rodzaju jest bardzo ładowne. Głównym przeznaczeniem tego auta jest wykorzystanie komercyjne obejmujące transport materiałów, narzędzi oraz innych elementów potrzebnych do wykonywania różnych zadań. W związku z tym prezentowany model wyprodukowano głównie z myślą o przedsiębiorcach poszukujących ładownego, ale jednocześnie niedużego i taniego w eksploatacji pojazdu.


Opisywany pojazd Dacia Logan Van jest wersją wchodzącą w skład pierwszej generacji. Samochód tego rodzaju był produkowano od 2007 do 2012 roku. Obszerna przestrzeń bagażowa nie posiada żadnych okien, dzięki czemu można bezpiecznie przewozić nawet bardzo duże ilości ładunków. Oczywiście konstrukcja pojazdu jest wzmocniona, co pozwoli na utrzymanie nawet bardzo dużych i ciężkich towarów.


Oczywiście Dacia Logan Van tak jak inne samochody wchodzące w skład pierwszej generacji, jest pojazdem posiadającym napęd na przednią oś. Moc jest na nią przenoszona przez 5-biegową manualną skrzynię biegów. Masa własna tego auta to 1139-1200 kg. Oczywiście w skład wyposażenia wchodzą różne układy i elementy zapewniające wygodną i bezpieczną jazdę. Jeśli chodzi o silniki to pojazd ten jest wyposażony w jednostki napędowe o pojemności 1.4 i 1.6 litra w wersji benzynowej (75-87 koni mechanicznych). Jednostki dieslowskie są dostępne w wersji 1.5 litra oraz mocy 68-85 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu dacia logan van?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Dacia Logan Van jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Dacia Logan Van. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt