Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Dacia Sandero Stepway

dacia sandero stepway

Dacia Sandero Stepway to samochód osobowy stanowiący jedną z odmian Dacii Sandero pierwszej generacji. Opisywany pojazd jest autem należącym do tak zwanego segmentu B obejmującego pojazdy subkompaktowe czyli większe od miejskich, ale mniejsze od tradycyjnych kompaktów. Auto tego rodzaju zapewnia miejsce dla 5 osób, ale największy komfort jest zapewniany czterem osobom. Samochód został stworzony głównie z myślą o osobach, które szukają pojazdu do miasta i na krótsze trasy. Jest to auto oszczędne, dynamiczne, wygodne i bezpieczne.


Prezentowany model Dacia Sandero Stepway został wprowadzony na rynek w 2009 roku. Cechami charakterystycznymi tej wersji pojazdu są elementy ozdobne i ochronne zamontowane na nadwoziu. Są to elementy podobne do tych, które są montowane w autach typu SUV oraz pojazdach o charakterze terenowym. Elementami tymi są nakładki na osłony zderzaków, płyty ślizgowe, nakładki na błotniki, listwy umieszczane pod progami, a także relingi dachowe. Auto posiada również powiększony prześwit (przestrzeń między nawierzchnią drogi, a najniższym elementem podwozia). Jest to poziom 2 centymetrów. Pozostałe rozwiązania konstrukcyjne są takie same, jak w tradycyjnej wersji Dacia Sandero pierwszej generacji.


Opisywany samochód Dacia Sandero Stepway jest dostępny w wersji hatchback z 5 drzwiami. Posiada on napęd na przednią oś oraz manualną skrzynię biegów z 5 przełożeniami. Silniki benzynowe 1.2-1.6 zastosowane w tym modelu oferują moc na poziomie 75-105 koni mechanicznych, natomiast jednostki dieslowskie o pojemności 1.5 litra generują moc 68-90 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu dacia sandero stepway?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Dacia Sandero Stepway jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Dacia Sandero Stepway. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt